Smaragdvilág
Kedd, 2024-04-23, 10:32
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Fórum » Dumaláda » Csevegő » Film/Sorozat (Bármilyen neked tetsző film, vagy sorozat.)
Film/Sorozat
SmaragdDátum: Csütörtök, 2012-11-01, 14:55 | Üzenet # 1
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Van az oldalnak egy Filmek/videók sarka is, itt megtalálható pár kedvencem, ami az idővel remélhetőleg tovább fog bővülni. Ajánld te is kedvenced.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
mzperxDátum: Hétfő, 2013-02-11, 17:23 | Üzenet # 2
Őrnagy
Csoport: Barátok
Üzenetek: 124
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
snack Gyerekkoromban ... Na jó, úgy 10 évvel ezelőtt, mikor már kedves barátnémmal és kisöcsémmel együtt nyaralhattunk magunkban a Balatonon, esténként szívesen olvasgattunk egymásnak borzongatós történeteket. Ráakadtunk Edgar Allan Poe történeteinek gyűjteményére, és onnantól nem volt megállás, éveken át hagyományszerűen ezeket olvastuk nyaranta.Az Inga, vagy az Egy hordó amontilladó már a hétköznapjainkba is beette magát szófordulataival. Mekkora öröm és nosztalgia volt ezek után közösen megnézni a Raven c. filmet! Ez úton ajánlom mindenkinek, aki még nem látta volna! death


"Draco dormiens nunquam titillandus! - Ne ébreszd fel az alvó sárkányt!"
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2014-01-30, 19:31 | Üzenet # 3
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline


Nagyon ari lett ez a reklám smile




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Péntek, 2014-01-31, 20:40 | Üzenet # 4
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ez a reklám tényleg édes smile Én mindig azt mondom,hogy az állatok tudják,hogy hova szeretnének kerülni smile Ez a kutyus pedig ott akart maradni ahol a barátja volt smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Kedd, 2015-05-12, 10:05 | Üzenet # 5
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Egy kicsit átalakult a menü. Lett egy külön filmek rész is, ahol már nem csak YouTube videókat lehet belinkelni (Sajnos az oldal mást nem enged, de így sikerült megkerülni biggrin ). Felkerül a Hegylakó 5 évadja, amire az utóbbi hónapokban teljesen rákattantam (Methos <3), nagy sajnálatomra csak iszonyat kevés fanficet lehet találni magyarul. De a még fellelhetőeket gyorsan lementettem a fórum egy titkos sarkába smile Tervben van a Csillagkapu és az Atlantisz is. A Sherlock és a Merlin már teljes egészében fent van. Aki szeret ezekben a fandomokban olvasni itt majd utána tud nézni az adott részeknek.
És persze az elmaradhatatlan Harry Potter filmek is felkerültek végre
biggrin




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2015-06-14, 10:41 | Üzenet # 6
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Oh és én megint későn vettem észre, hogy alakítgattál az oldalon és végre újra nézegethetem a Hegylakó sorozatot smile Imádlak érte, mert ez nagyon nagy kedvencem volt és most boldog vagyok, hogy elölről tudom nézni az összes részét smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2015-06-15, 20:14 | Üzenet # 7
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Örülök neki. Mondanom sem kell, hogy nekem a Methos részek a kedvenceim smile Most, hogy valaki nézi is őket, igyekszem belinkelni az összes részt. Elég sok mindent tervezek még megvalósítani az oldalon, csak sajnos az idő nem mindig a barátom.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2015-06-17, 18:25 | Üzenet # 8
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ez ismerős smile Nekem is rengeteg a melóm és pihenésként esténként olyan jó érzés egy egy részt újra megnézni smile Kíváncsian várom, hogy miket tervezel még megvalósítani ha időd lesz rá smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2015-06-18, 07:55 | Üzenet # 9
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
De jó! Legalább lesz kivel élvezkednem a Methos-Dunchan részeken smile Elég sok ficet olvastam az elmúlt hónapokban róluk, és lett pár kedvencem, amiben ők szerepelnek. Párat el is kezdtem lefordítani belőle, de teljesen csak egy kis szösz van kész.
Akartam az oldalra egy könyvtárat, ahol a már befejezett ficeket lehetne elolvasni, és letölteni e-olvasóra. (Ha más nem magamnak tuti megcsinálom, idővel.) A ficajánlóban van is olyan történet, amit felcsempésztem, mert a link már megszűnt oldalra vezet, és az író sem elérhető az engedély miatt. Rengeteg lementett történetem van, és tervben szerepel feltenni őket ide, hogy ha a gépem bekrepálna ne ússzanak el. Mert sok közülük már nem található meg a neten. De problémás a publikus -nem publikus része, engedély meg egyebek. Így a HL történetek is a fórum egy rejtett részén pihennek.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Csütörtök, 2015-06-18, 14:29 | Üzenet # 10
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Sajnos én nem tudok angolul, így nem tudok ilyen ficceket olvasni és magyarul pedig annyira kevés van sad Mintha nem ismernék a fiatalok ezt a sorozatot. Én már akkor megszerettem a HL-t amikor még csak az első film volt, azt is a bátyámnak köszönhetem, mert imádja Connor-t alakító színészt. Kivette tékából megnéztük és beleszerettem. aztán kijött a második film is és ha jól tudom akkor a filmből magából 5 van. Azt tudom, hogy az 5-öst már Adrian Paul játsza és persze közben elkezdték a sorozatot is a TV-ben, szóval egyértelmű volt, hogy megnézem smile Csak sajnos ficceket nem sikerül olvasnom. Bezzeg a Twilight az megy ezerrel tongue Ah igen Methos és Duncan a remek páros. Én még Richit is imádtam, igazán jó karakter lett és imádtam amikor Duncan tanítja őt, mikor kiderül, hogy ő is halhatatlan. Olyan érzésem volt mindig, mintha a srácot a fiaként kezelné. Sajnáltam amikor meghalt.



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)


Az üzenetet módosította: evelyn - Csütörtök, 2015-06-18, 14:35
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2015-06-18, 16:39 | Üzenet # 11
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Igen, öt film van. Már a negyedikben találkozik a sorozat a filmmel. Az 5. film elég gáz lett, sokaknak nem tetszett, köztük nekem sem.
Írtam neked PM-et.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Csütörtök, 2015-06-18, 17:57 | Üzenet # 12
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszike láttam és válaszoltam smile Bevallom én az 5-et még nem láttam vagy nem emlékszem rá. De a sorozat szerintem sokkal jobb a filmeknél smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2015-06-18, 18:28 | Üzenet # 13
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nekem is jobban tetszik a sorozat, csak sajnálom, hogy a végét nem fejezték be rendesen.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2015-06-22, 18:53 | Üzenet # 14
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Kis video a kutyatartás örömeiről smile



Találtam folytatásokat is smile

Újra munkában.



Kutya és gyerek.





„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Vasárnap, 2015-06-28, 09:32 | Üzenet # 15
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nagyon aranyos videó! :)

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Kedd, 2016-08-02, 12:37 | Üzenet # 16
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
 
SmaragdDátum: Kedd, 2016-08-02, 12:39 | Üzenet # 17
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Kedd, 2016-08-02, 12:39 | Üzenet # 18
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Már nagyon várom smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Kedd, 2016-08-02, 12:42 | Üzenet # 19
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline


Erre is kíváncsi leszek. A könyvet már olvastam.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Kedd, 2016-08-02, 12:49 | Üzenet # 20
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Legendás állatok és megfigyelésük





„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
Fórum » Dumaláda » Csevegő » Film/Sorozat (Bármilyen neked tetsző film, vagy sorozat.)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024