Smaragdvilág
Péntek, 2024-03-29, 12:53
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Fórum » Játékok » I. Nyári játék » Leleplezés!
Leleplezés!
SmaragdDátum: Szombat, 2013-09-21, 16:29 | Üzenet # 1
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Lássuk hát, hogy kik voltak a történetek írói:

1. történet:
2. történet:
3. történet:

Köszönjük, hogy figyelemmel kísértétek és velünk játszottatok.
Mzperx-nek pedig gratulálok az Olvasók Kedvence történetért!
A játékban szereplő történetek felkerülnek a Tollforgatóra, ahol meg tudjátok válaszolni a kapott kritikákat.
Csatolmányok: 5892631.jpg (56.4 Kb) · 1189077.jpg (58.1 Kb) · 2497487.jpg (75.6 Kb)




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Szombat, 2013-09-21, 16:44 | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Gratulálok mz-nek az Olvasók Kedvence címért! hands

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
evelynDátum: Vasárnap, 2013-09-22, 13:57 | Üzenet # 3
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Én gratulálok MZ-nek az olvasók kedvence címért! Viszont Gratulálok Smaragdnak és Erikának is hands Elismerésem,nekem nagyon nehéz volt ám dönteni,hogy melyik törire is adjam le a végső voksomat,mert nekem mind a három nagyon elnyerte a tetszésemet.IMÁDLAK titeket amiért vállaltátok a játékot és megörvendeztetek ezekkel a fantasztikus törikkel smile KÖSZÖNÖM heart



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2013-09-22, 17:48 | Üzenet # 4
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszi, hogy gondoltál ránk is biggrin Erika története nekem is nagyon tetszett, az enyém viszont most ilyen "sötétke" lett. Már rég ki szerettem volna próbálni, hogy meg-e tudok írni egy halálfalós jelenetet, de az igazat megvallva még nem érzem igazán jónak a dolgot, fejben "jobban" hangzott smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2013-09-22, 17:53 | Üzenet # 5
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szerintem igazán remek lett a sötétsége ellenére is smile Nem bánnám ha olvashatnék még ilyen sötét hangulatú ficceket* nem célozgat ám semmire sem* biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
ErikaDátum: Vasárnap, 2013-09-22, 20:22 | Üzenet # 6
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Smaragd, nekem jobban tetszett a te történeted. Mint írtad is, furcsa ugrálások voltak az enyémben. Nem fényezem, nem lett jó. Sokkal jobb volt a fejemben. :)

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2013-09-22, 21:05 | Üzenet # 7
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Sajnos, fejben mindig jobb, csak megpróbálhatjuk visszaadni a gondolatokat több-kevesebb sikerrel smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Vasárnap, 2013-09-22, 21:12 | Üzenet # 8
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Igaz. De az Agyarhoz képest jobb lett! smile

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
mzperxDátum: Hétfő, 2013-09-23, 14:35 | Üzenet # 9
Őrnagy
Csoport: Barátok
Üzenetek: 124
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Kedves... whistling Mindenki aki olvasott és szavazott /s főleg rám szavazott/ köszönöm, hogy ennyire jól fogadtátok a történetemet és a kedvencetek lett flowers Bár csak 3an indultunk, mégis szorosnak éreztem én ezt a versenyt, mert a maga nemében mind a 3 történet sztem igen erősre sikeredett, ugyanakkor magán hordozta a maga hibáit is - kedves volt tőletek, hogy nem részleteztétek az enyémet tomato Szóval e Gratulációm a másik két írónak, ezer hála nektek, s különösen Smaragdnak, aki ismételten vsz órákat töltött banner kereséssel és azok megírásával! respect

"Draco dormiens nunquam titillandus! - Ne ébreszd fel az alvó sárkányt!"
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2013-09-23, 20:22 | Üzenet # 10
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ez ezért van, mert mi elfogadjuk azt, amit írsz, és nem kötünk bele nyilvánvaló dolgokba, mint pl. hogy mi lett a szereplővel, akiről tudvalevő, hogy túléli a mentőakciót! jumpon és nem punyad be valahol. tongue



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
Fórum » Játékok » I. Nyári játék » Leleplezés!
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024