Smaragdvilág
Péntek, 2024-05-03, 01:11
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Fórum » Dumaláda » Könyv » Könyvet keresek (Itt kereshetsz bármilyen e-könyvet.)
Könyvet keresek
SmaragdDátum: Kedd, 2015-01-06, 17:41 | Üzenet # 21
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Csak ismerek egy pár helyet smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Kedd, 2015-01-06, 21:22 | Üzenet # 22
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ezt jó tudni smile Ha lesz még olyan könyv amit nem tudok megszerezni akkor jelzem,ha addig nem kerül fel a Candlekeep-re smile Sajnos a gugli nem mindig a barátom tongue



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
evelynDátum: Szerda, 2015-01-07, 17:23 | Üzenet # 23
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szia Drágám!

Máris lenne könyv kívánságom smile Tudnál szerezni Leslie L Lawrence és Lőrincz L László könyveket?
Ami én sikeresen letöltöttem azok a következők:
Leslie L Lawrence:  Sindzse szeme prc.
                           Holdanyó fényes arca prc.
                           Huan-Ti Átka epub.
                           A karvaly árnyékában ebup.
Lőrincz L László:     A kicsik prc.
                           Démonok és varázslók Tibetben prc. 

Ezeken kívül nem találtam mást,illetve amit le tudtam volna szedni azok mind pdf-es könyvek és az ebook-on a pdf apró betűs,nem lehet élvezni az olvasást.Anyumnak is lesz ebookja, miatta keresem megszállottan ezeket a könyveket,mert imádja a Lawrence könyveket smile

Hm ha gondolok ezeket át tudom neked küldeni,hogy fel lehessen tenni candlekeepre smile Hátha van még más is akit érdekelne smile




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szerda, 2015-01-07, 17:39 | Üzenet # 24
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
1992-2006 között megvan az összes könyve pdf-ben és többi is talán elérhető. Milyen formátum lenne a jó? A mobi okés?
Persze, ami megvan elküldheted, legalább azokkal nem kell majd foglalkoznom smile




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2015-01-07, 18:26 | Üzenet # 25
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Én úgy látom,hogy a pdf az egyetlen ami apró betűs.A prc,mobi,rtf,még a txt-t is olvasható méretben hozza smile
A halál zsoldjában tökéletes volt,rtf-ben és candelkeepről leszedtem a farkasokkal táncolót ami mobi és az is tökéletes.Nem tudom miért a pdf az egyetlen amit aprócska betűkkel hoz.Szóval azt mondanám,hogy a pdf-en kívül bármilyen jó lesz smile

Máris átküldöm ezeket a könyveket smile

Elküldtem smile Örülök,hogy én is tudtam segíteni smile

Gondoltam itt jelzem,hogy a tűz serlegét nem lehet letölteni,most próbáltam,de azt írja a server nem található.A többit rendben le tudtam tölteni smile




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)


Az üzenetet módosította: evelyn - Szerda, 2015-01-07, 18:43
 
SmaragdDátum: Szerda, 2015-01-07, 18:50 | Üzenet # 26
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszi. A linket javítottam, most már jó smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2015-01-07, 19:06 | Üzenet # 27
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszönöm smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
ErikaDátum: Vasárnap, 2016-07-10, 19:00 | Üzenet # 28
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nem tudom, jó helyre rakom-e, de itt egy oldal, ahol rengeteg könyv van mobi és azw3 formátumban. Itten pedig a lista hozzá. Jó böngészést. (nem saját, a facen osztotta meg valaki)

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2016-07-11, 12:00 | Üzenet # 29
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszi a linket, kár, hogy a legtöbb könyv azw3 kiterjesztésű, azt valahogy nem komálom. Szép gyűjtemény, egy-kettő még nekem sincs meg smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Hétfő, 2016-07-11, 16:00 | Üzenet # 30
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nincs mit, nekem a kinderemhez pont jó.

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2016-07-11, 20:29 | Üzenet # 31
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Én telefonon olvasok. Terveztem külön olvasót venni, de rájöttem, hogy nem kell, mert úgy sem használnám. Arra meg csak, hogy porosodjon felesleges. De adtál egy jó ötletet, elvégre fent van a telómon a hivatalos Kindle progi, annak meg tudnia kell kezelni az azw3-at is smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ppu-pro_ErDátum: Péntek, 2024-04-05, 15:16 | Üzenet # 32
Csoport: Muglik





Наша бригада искусных исполнителей находится в готовности выдвинуть вам перспективные методы, которые не только ассигнуруют устойчивую покров от зимы, но и преподнесут вашему зданию элегантный вид.
Мы деятельны с современными составами, сертифицируя долгий время работы и великолепные результаты. Изоляция наружных поверхностей – это не только экономия тепла на обогреве, но и трепет о экосистеме. Энергоэффективные подходы, каковые мы применяем, способствуют не только зданию, но и поддержанию природной среды.
Самое ключевое: <a href=https://ppu-prof.ru/>Утепление дома снаружи цена москва</a> у нас стартует всего от 1250 рублей за квадратный метр! Это доступное решение, которое переделает ваш хаус в истинный тепловой угол с минимальными затратами.
Наши примеры – это не только изоляция, это созидание поля, в где всякий элемент выражает ваш персональный стиль. Мы примем в расчет все ваши просьбы, чтобы осуществить ваш дом еще более уютным и привлекательным.
Подробнее на <a href=https://ppu-prof.ru/>ppu-prof.ru</a>
Не откладывайте заботу о своем жилище на потом! Обращайтесь к экспертам, и мы сделаем ваш обиталище не только более теплым, но и более элегантным. Заинтересовались? Подробнее о наших проектах вы можете узнать на портале. Добро пожаловать в универсум благополучия и качества.
 
ppu-pro_ErDátum: Péntek, 2024-04-05, 15:16 | Üzenet # 33
Csoport: Muglik





Наша бригада опытных исполнителей предоставлена предлагать вам современные системы утепления, которые не только обеспечивают устойчивую защиту от холодильности, но и дарят вашему жилищу современный вид.
Мы практикуем с новейшими строительными материалами, утверждая долгосрочный срок службы эксплуатации и блестящие эффекты. Изоляция внешней обшивки – это не только экономия на прогреве, но и заботливость о окружающей среде. Энергоэффективные технические средства, которые мы внедряем, способствуют не только личному, но и сохранению природных ресурсов.
Самое основное: <a href=https://ppu-prof.ru/>Утепление фасада дома под ключ цена</a> у нас составляет всего от 1250 рублей за м²! Это бюджетное решение, которое сделает ваш домик в истинный комфортный угол с минимальными затратами.
Наши пособия – это не исключительно изоляция, это разработка поля, в где каждый элемент выражает ваш персональный стиль. Мы берем во внимание все ваши запросы, чтобы осуществить ваш дом еще больше комфортным и привлекательным.
Подробнее на <a href=https://ppu-prof.ru/>http://www.ppu-prof.ru/</a>
Не откладывайте дела о своем ларце на потом! Обращайтесь к мастерам, и мы сделаем ваш обиталище не только теплым, но и более элегантным. Заинтересовались? Подробнее о наших трудах вы можете узнать на официальном сайте. Добро пожаловать в сферу благополучия и качественной работы.
 
Fórum » Dumaláda » Könyv » Könyvet keresek (Itt kereshetsz bármilyen e-könyvet.)
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024