Smaragdvilág
Péntek, 2024-05-03, 18:27
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » mzperx blogja (Történeteimről...)
mzperx blogja
mzperxDátum: Szerda, 2012-11-07, 23:58 | Üzenet # 1
Őrnagy
Csoport: Barátok
Üzenetek: 124
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok! Itt elsőként tudhatjátok meg, ha frissült valamelyik történetem, vagy újba kezdtem. biggrin

"Draco dormiens nunquam titillandus! - Ne ébreszd fel az alvó sárkányt!"
 
ErikaDátum: Szombat, 2013-04-27, 19:39 | Üzenet # 21
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Helyes, helyes.

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
mzperxDátum: Szombat, 2013-04-27, 22:29 | Üzenet # 22
Őrnagy
Csoport: Barátok
Üzenetek: 124
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Bétám szíves jóváhagyásával fel is került már a TF-re!

"Draco dormiens nunquam titillandus! - Ne ébreszd fel az alvó sárkányt!"
 
evelynDátum: Vasárnap, 2013-09-08, 15:09 | Üzenet # 23
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Drága MZ!
Eljutottam oda,hogy véleményezzem a Keresztapa 2-t mivel eddig nem tettem meg,de most már ott figyel és arra vár,hogy elolvasd smile
No és a többi törkéddel,hogy állsz? Már nagyon olvasnék egy Perselus / Minerva folytatást vagy esetleg egy úgy törit velük némi severitussal megspékelve smile Na,hogy hangzik? Hátha segít előre lendíteni téged shades




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
mzperxDátum: Kedd, 2013-09-10, 20:30 | Üzenet # 24
Őrnagy
Csoport: Barátok
Üzenetek: 124
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Evelyn nagyon köszönöm, válaszoltam is rá! Már féltem h senkinek se tetszett wacko

"Draco dormiens nunquam titillandus! - Ne ébreszd fel az alvó sárkányt!"
 
ErikaDátum: Kedd, 2013-09-10, 21:11 | Üzenet # 25
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szégyellem bevallani, hogy az egyre nem írtam semmit, de most pótoltam! biggrin

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
evelynDátum: Szombat, 2013-09-14, 11:56 | Üzenet # 26
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
MZ Drágám szívesen smile Már alig várom,hogy kész legyen a keresztapa 3. Viszont a többi törire tett szerény érdeklődésemet igen leleményes módon kikerülted cool Te kis ravasz happy



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
mzperxDátum: Szerda, 2013-10-16, 21:06 | Üzenet # 27
Őrnagy
Csoport: Barátok
Üzenetek: 124
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
MZ FONTOS S.O.S. KÉRÉSE!
Kedves angolul tudó barátaim!
Úgy látom Emily Waters visszatért a fanfiction.net-re.
Ez több okból is boldogító: egyrészt új történetbe kezdett, másrészt talán így befejezi eddigi történeteit, harmadrészt (s itt kérném a segítségeteket!!!), talán engedélyt szerezhetnék a már rég lefordított SEVEN c. írásához, hogy végre fel is tölthessem nyilvánosan. (Tudni illik, egész jól olvasok angolul, de aktív tudásom gyér köszönhetően az önképzésből ered nyelvtudásomnak)
Szóval, aki hajlandó lenne segíteni, egy engedélykérő levél megírásában, s az azt követ esetleges levélváltásokban, annak örök hálám, s országom felét adnám - nem beszélve hallhatatlan lelkemről!
Kérlek, írjatok rám, ha van valakinek ideje ezzel foglalkozni kicsit.
Üdv MZ!


"Draco dormiens nunquam titillandus! - Ne ébreszd fel az alvó sárkányt!"
 
mzperxDátum: Vasárnap, 2013-10-20, 19:13 | Üzenet # 28
Őrnagy
Csoport: Barátok
Üzenetek: 124
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Feltettem Emily Waters: SEVEN c. történetének fordítását! Jó szórakozást hozzá! wow

"Draco dormiens nunquam titillandus! - Ne ébreszd fel az alvó sárkányt!"

Az üzenetet módosította: mzperx - Vasárnap, 2013-10-20, 19:14
 
evelynDátum: Vasárnap, 2013-10-20, 19:19 | Üzenet # 29
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Juj de jó!!!!!!!!!!!!!!!!



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
evelynDátum: Vasárnap, 2013-10-20, 19:52 | Üzenet # 30
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
No olvastam és hagytam magam után egy kis nyomot is smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
mzperxDátum: Vasárnap, 2014-06-01, 00:24 | Üzenet # 31
Őrnagy
Csoport: Barátok
Üzenetek: 124
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok, hosszú idő után a sok megkezdett történetemből egyet most megkísérelek megosztani veletek, Macskavégzet néven. A fejezetek rövidebbek lesznek a szokásosnál, viszont gyakoribb lesz a frissítés. Borzadványom első és kizárólagos soron csak is nektek a Tollforgató szűk körének ajánlom!

"Draco dormiens nunquam titillandus! - Ne ébreszd fel az alvó sárkányt!"
 
evelynDátum: Hétfő, 2014-06-02, 12:54 | Üzenet # 32
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Drágám tegnap ugyan lemaradtam róla,de most pótoltam és hagytam is nyomot neked smile Egyébként jókat vigyorogtam rajta smile Köszönöm,felvidítottad a napomat smile Várom a további fejezeteket és remélem az ihlet manó most hosszabb ideig marad és a sok megkezdett töridből nem csak ezt az édes törit olvashatjuk majd hanem a többit is smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
mzperxDátum: Szerda, 2014-06-04, 13:29 | Üzenet # 33
Őrnagy
Csoport: Barátok
Üzenetek: 124
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Felraktam a Macskavégzet 3. fejezetét is, ebben szegény Prof. Minerva kezeibe kerül...

"Draco dormiens nunquam titillandus! - Ne ébreszd fel az alvó sárkányt!"
 
evelynDátum: Szerda, 2014-06-04, 14:48 | Üzenet # 34
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Olvastam,véleményeztem és végig röhögtem smile Köszike



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
ppu-pro_ErDátum: Péntek, 2024-04-05, 15:16 | Üzenet # 35
Csoport: Muglik





Наша команда квалифицированных специалистов завершена предоставить вам перспективные системы, которые не только подарят прочную протекцию от холодильности, но и подарят вашему домашнему пространству стильный вид.
Мы функционируем с последними составами, подтверждая долгий запас службы и блестящие результаты. Утепление наружных поверхностей – это не только сбережение на подогреве, но и забота о экосистеме. Спасательные технические средства, каковые мы применяем, способствуют не только зданию, но и сохранению природных ресурсов.
Самое основное: <a href=https://ppu-prof.ru/>Сколько стоит утепление фасада</a> у нас стартует всего от 1250 рублей за кв. м.! Это доступное решение, которое переделает ваш помещение в истинный тепличный локал с минимальными издержками.
Наши произведения – это не исключительно изолирование, это разработка пространства, в где все элемент отражает ваш индивидуальный образ. Мы примем все ваши требования, чтобы воплотить ваш дом еще еще более теплым и привлекательным.
Подробнее на <a href=https://ppu-prof.ru/>веб-сайте</a>
Не откладывайте заботу о своем помещении на потом! Обращайтесь к мастерам, и мы сделаем ваш дворец не только более теплым, но и по последней моде. Заинтересовались? Подробнее о наших услугах вы можете узнать на портале. Добро пожаловать в пределы комфорта и качественной работы.
 
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » mzperx blogja (Történeteimről...)
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024