Smaragdvilág
Kedd, 2024-04-16, 14:07
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » Smaragd agymenései (Nyaggató!)
Smaragd agymenései
SmaragdDátum: Csütörtök, 2012-11-08, 23:00 | Üzenet # 1
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ímhol az új blogom!



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2012-11-08, 23:02 | Üzenet # 2
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Fel is avatom happy Teljesen váratlanul és hirtelen blink
Frissült végre a Perselus Piton második élete, szám szerint a 14. fejezettel.


14. fejezet – Közelebb




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Péntek, 2012-11-09, 00:24 | Üzenet # 3
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
De jóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!! Köszike happy A friss fejit is meg a blogot is happy Rohanok olvasni biggrin

Hozzáadva (2012-11-08, 23:24)
---------------------------------------------
No olvastam happy Imádtam,élveztem és kritizáltam happy Már most nagyon várom a folytiját happy Remélem,hogy lesz elég ihlet,hogy mielőbb megkaphassam biggrin




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Péntek, 2012-11-09, 01:17 | Üzenet # 4
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szia, köszi, aranyos vagy biggrin Az ihletet meg én is remélem bőszen, mert bizony a következő fejezetből egy szó sincs még. sad



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Péntek, 2012-11-09, 01:47 | Üzenet # 5
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nem baj,majd lesz happy Tessék pozitívan hozzáállni biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Kedd, 2012-12-11, 20:26 | Üzenet # 6
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Jelentem a hómentes december teljesen behavazott! Rém sok a munkám és minden nap kiszipolyozott aggyal érek haza wacko A szép frissítési terveimnek lőttek, és ez meglátszik a szegény fórumsztorin is sad Na, de majd csak lesz valahogy...



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2012-12-12, 13:07 | Üzenet # 7
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Pozitív gondolkodást kérek!!!!! Úgy tűnik,hogy most a december mindenkivel rendesen kicseszett.Emiatt nem aggódunk.Okés? Én is be vagyok havazódva rendesen.Persze azért mindig felkukkantok hátha....... happy Reméljük,hogy az ünnepek alatt már lesz elég időd neked is mindenre happy
Az én álmom már régóta az, hogy valaki egyszer írjon nekem is szülinapomra egy édes és szép törit,de arra várhatok dry Addig viszont reménykedem, hogy legalább a kövi rész elkészül addig és akkor vehetem ajándéknak. Addig még úgy is van valamivel több mint egy hónap happy *még véletlenül sem célozgat ám semmire* happy




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szerda, 2012-12-26, 12:41 | Üzenet # 8
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Rittyentettem egy kis részletet a fórumsztorihoz, mielőtt eltűnnék egy kis kényszerszünetre. A gépem bekapott valami vírust, ami miatt újra kell raknom mindent sad De igyekszem optimistán nézni a dolgot; új év és egy szinte új gép! Igaz van egy zsír új is, de az kisebb, itthonra a nagyobbat preferálom.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2012-12-26, 15:38 | Üzenet # 9
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Örülök az új részletnek,viszont sajnálom,hogy a gépedet újra kell pakolni.Nagyon helyes,tessék szépen optimistán állni a dologhoz smile Már én is jártam így és most is egy őskövület és iszonyat lassú laptopot használok,mert az asztali gépem éppen szabadságolta magát és újat kéne összerakni,de az még várat magára egy kicsit,mert most a munka gépem a fontosabb.Milyen jó,hogy minden nagy teljesítményű gép egyszerre ment tönkre sad De legalább ez a kis laptop még bírja magát tartani biggrin remélem,hogy hamar visszatérsz a kényszer pihenőről.Szorítok,hogy sikerüljön rendbe tenni a gépedet biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
mzperxDátum: Péntek, 2013-02-01, 19:31 | Üzenet # 10
Őrnagy
Csoport: Barátok
Üzenetek: 124
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Mikor várható PP folytatás?
Egy lelkes olvasó
dwarf


"Draco dormiens nunquam titillandus! - Ne ébreszd fel az alvó sárkányt!"
 
evelynDátum: Péntek, 2013-02-01, 21:00 | Üzenet # 11
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Aha ez engem is érdekelne. Na meg a Lily titka? Csak egy kicsit van elvonási tünetem.........



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Péntek, 2013-02-01, 22:34 | Üzenet # 12
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hát izé... bag
Viccet félretéve fogalmam sincs. Tuti, hogy a PP fog előbb frissülni, a Lily titkához valahogy most nincs kedvem, mert jó kis jeleneteket kéne kitalálnom Draco és Harry között, de ahhoz jelenleg nincs ihletésem sad Látszik is, hogy semmi jót nem olvastam book és mi tagadás hiányzik a fő rugdosom is sadwalk meg hát persze el is voltam foglalva a Tf-el deal De majd igyekszem, mert ha nem, jön MZ
death




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Szombat, 2013-04-27, 11:35 | Üzenet # 13
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Örömteli hírrel szolgálhatok...
A napokban kétségbe voltam esve, hogy eltűntek (nem nyitotta meg a gép egy kódek miatt, amit sehonnan sem tudtam leszedni - így jár az aki újrarakja a gépét) bizonyos előre megírt jeleneteim a PP-ből és a készülő 15. fejezetem + persze más folyamatban lévő írásom is - De! Hála annak, hogy min. három helyre és két gépre vannak lementve a doksik, egy kósza ötlettől vezérelve megpróbáltam megnyitni a fejezeteimet a másik gépemen is, ha már a munkahelyi sem nyitotta meg sad és lássatok csodát, működött!
biggrin




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szombat, 2013-04-27, 18:03 | Üzenet # 14
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ennek örülök smile No és mikor lehet olvasni valamelyiket ha már ennyire remek hírt osztottál meg velünk? *nem,egy cseppet sem türelmetlen* smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
ErikaDátum: Kedd, 2013-08-06, 19:47 | Üzenet # 15
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Drága Smaragd! Mikor szolgálsz nekünk olvasni valóval? Kell valaki, aki rugdos? Bízd ide! dwarf

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Szombat, 2013-08-10, 10:59 | Üzenet # 16
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Sajna Erika nem elég a rugdosás sad Idő és nyugalom is kellene hozzá. Itthon szinte 100% hogy nem jutok semmire, bent meg, ahol eddig írtam nincs rá idő.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Szombat, 2013-08-10, 15:54 | Üzenet # 17
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Kellene neked is egy időnyerő! :)

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2013-09-05, 12:32 | Üzenet # 18
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Jelentem a Vérvonal második fejezete elkészült, de amíg nem írom meg a harmadikat nem teszem fel, mert annyi minden változott közben, hogy a már fent lévő első fejezetbe is bele kellett nyúlnom.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Csütörtök, 2013-09-05, 12:56 | Üzenet # 19
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hm az jó hír,hogy megvan a második feji az is,hogy változtattál rajta így most kíváncsian várom,hogy mit változtattál meg az első fejin viszont a kérdés már csak az,hogy mikorra lesz meg majd a harmadik feji,hogy olvashassuk a másodikat smile Nem egy cseppet sem türelmetlen tongue Még egy kérdés,hogy állsz a PP-vel? Lassan újra kell olvasnom,hogy tudjam majd követni a fonalat  biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2013-09-05, 13:02 | Üzenet # 20
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nos, azzal nem leszel egyedül, hiába az akkori lelkesedésem az idővel sokat változott, és már valamiért nem tetszik annyira az a történet sad Előre láthatóan még 5 fejezet fog belőle készülni és vége. Belegondolva ez nem is olyan sok, mégse haladok vele sad Pedig már igazán illő lenne!



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » Smaragd agymenései (Nyaggató!)
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024