Smaragdvilág
Csütörtök, 2024-04-25, 23:07
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » Smaragd agymenései (Nyaggató!)
Smaragd agymenései
ErikaDátum: Csütörtök, 2016-09-29, 17:53 | Üzenet # 541
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Idézet Smaragd ()
Igazi meglepetés volt a számomra, hogy te is erre jártál ma este Köszönöm a hozzászólást.


Ilyen ez, ha az emberlánya nem tud aludni.  biggrin

Nos, úgy néz ki, 13-tól megyek suliba. Ha olyan érdekes lesz, mint az előző, akkor sok új irománnyal fogok jelentkezni!


A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2016-09-29, 21:45 | Üzenet # 542
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Remélem, hogy sok jó töri fog születni, de azért tanulni se felejts el smile

Egy kérdés:
- Pénteken, melyik történet következő fejezete kerüljön fel?



Nos, úgy látom, hogy a választás rám lett bízva.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly


Az üzenetet módosította: Smaragd - Péntek, 2016-09-30, 10:10
 
evelynDátum: Péntek, 2016-09-30, 11:12 | Üzenet # 543
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Idézet Smaragd ()
Egy kérdés:- Pénteken, melyik történet következő fejezete kerüljön fel?

Nos, úgy látom, hogy a választás rám lett bízva.

Én most a Névtelenre vagyok kattanva, azért amit írtál róla biggrin De ha a másikat hozod annak is fogok örülni, de a Névtelen most akkor is a bögyömben van nagyon tongue




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Péntek, 2016-09-30, 15:59 | Üzenet # 544
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nos jó, akkor legyen a Névtelen, de aztán egy szót sem! Nem akarok semmiféle nyavalygást hallani a folytatásról. tongue

Gatyát felkötni, fent a 7. fejezet biggrin




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Péntek, 2016-09-30, 17:51 | Üzenet # 545
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Idézet Smaragd ()
Nos jó, akkor legyen a Névtelen, de aztán egy szót sem! Nem akarok semmiféle nyavalygást hallani a folytatásról. Gatyát felkötni, fent a 7. fejezet
Olvastam, hagytam nyomot is és küldtem a listát is biggrin
Gonosz vagy, most még inkább akarom a folytatást, hogy közölted nem akarsz nyavalygást a folytatásról tongue Felkötöttem a gatyát, de ettől még ugyan úgy várom a folytatását mint eddig, főleg most, hogy ilyen szinten beindultak az események biggrin




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Péntek, 2016-09-30, 19:40 | Üzenet # 546
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
biggrin én személy szerint nagyon bírtam ezt a fejezetet, mikor először olvastam (és azóta is), szinte magam előtt láttam a jelenetet, ahogy Alan lekalapálja a lépcsődeszkát, és előhúzza a poros abakuszt smile Hát igen, Charlie is volt gyerek, hogy ennyire megmaradt benne a kedvenc játékénak az elvesztése, ez egy meghatározó emlék mindkettejüknek.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Péntek, 2016-09-30, 19:53 | Üzenet # 547
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Oh igen, megértem. Én is szinte láttam magam előtt ahogy Don végig sétál fülén a telefonjával és csak úgy mellékesen megemlíti, hogy hova dugta Charlie abakuszát, majd tovább sétál és telefonál mintha mi sem történt volna, míg mindenki döbbenten néz utána és halásszák elő a lépcsődeszka alól a régi játékot smile Ez annyira természetesen és magától értetődőn csúszott ki Don száján, hogy észre sem vette. Nekem is az egyik kedvenc részem ez, legalább is egyenlőre, majd a továbbiakban biztosan lesz még más fejezet is ami a kedvencem lesz biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Péntek, 2016-09-30, 19:59 | Üzenet # 548
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Milyen kis optimista vagy. Honnan veszed, hogy leszek még a történetben jó kis részek? smile
Éppen most pótolom be a Hannibál elmaradt részeit, hát mondanom kell, hogy még a Gysz-ben olvasott legdurvább részek sincsenek hozzá képest sehol. Vagy csak azért gondolom így, mert ezt látom, és nem olvasom.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Péntek, 2016-09-30, 20:09 | Üzenet # 549
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Oh én tudom, hogy vannak benne még jó kis részek, leszámítva a történet szálát meg a gyerekbántalmazást és azt, hogy Don miken mehetett keresztül, de egészen biztos, hogy lesznek benne még jó részek amik a kedvenceim lesznek biggrin
Oh a Hannibal alapból durvább, de sokat számít, hogy látod is, nem csak olvasol róla smile




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Péntek, 2016-09-30, 22:18 | Üzenet # 550
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Akkor jó, ha te már így tudod biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szombat, 2016-10-01, 00:00 | Üzenet # 551
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ugye, hogy milyen jó? biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szombat, 2016-10-01, 18:56 | Üzenet # 552
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Fent a Vadászat ötödik fejezete.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szombat, 2016-10-01, 21:54 | Üzenet # 553
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Tele vagy meglepetésekkel biggrin Most éppen fürdeni készültem, szóval amint végeztem jövök és olvasok, listát küldök, meg hagyok véleményt smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szombat, 2016-10-01, 23:42 | Üzenet # 554
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Tele bizony, kész fejezetekkel smile De azért nem megszokni ezt a sűrű frissítést tongue



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2016-10-02, 00:30 | Üzenet # 555
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Oh ne aggódj, pont azért meglepetés számomra mindig ha két frisst kapunk, mert amikor pénteken felrakod a friss fejezetet valamelyik töriből akkor nem számítok már rá, hogy szombaton is olvashatok és ilyenkor mindig helyben pattogok az örömtől biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2016-10-02, 12:58 | Üzenet # 556
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ezek után én már csak arra vagyok kíváncsi, hogy akkor mit csinálsz, mikor három frisst kapsz? biggrin
Fent a Névtelen 8. fejezete.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2016-10-02, 13:13 | Üzenet # 557
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Most üdvrivalgásba kezdtem, szegény szüleim nem tudtak mi a bajom smile
Hm ha itt lennél mellettem akkor körbe csókolnálak, de így csak leborulok előtted és elrohanok olvasni biggrin




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)


Az üzenetet módosította: evelyn - Vasárnap, 2016-10-02, 13:15
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2016-10-02, 15:01 | Üzenet # 558
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Jó kis hét volt ez, a frissítések terén... smile de ne szokd meg, jövő héttől ismét meló, és még nem tudom, hogy hogy fogok haladni az eljövendő fejezetekkel. Most, hogy a Névtelennel is ennyire előre vagyunk, már te is láthatod, hogy miért is döntöttem a fordítása mellett. Ez a történet annyira egyedülálló, hogy nincs is hasonló a fandomban. Nagyon bírom benne Don elejtett gondolatait Terryvel kapcsolatban is, sőt, már egyre többször gondol arra, hogy megcsókolná biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2016-10-02, 16:17 | Üzenet # 559
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Bizony, jó kis hét volt ez és méltó módon lett a hét befejezve biggrin Nem szokom meg, mert mindig ráállok a heti egy frissre, ha mégis úgy adódik, hogy kapok plusz frisst annak csak örülök, de a lényeg, hogy rendszeresen van valamiből egy friss fejezet. A mostani hétvége olyan volt, mintha előre hozták volna a karácsonyt biggrin Látom bizony és nagyon örülök, hogy lefordítod, mert ez tényleg egyedülálló történet és nagyon izgalmas, hogy miként fog alakulni a továbbiakban Don és az Eppes család sorsa smile Én is imádom Don gondolatait Terryvel kapcsolatban és bár oda van írva, hogy nagyon szoros barátság van köztük mégis annyira adná magát, hogy legyen köztük valami smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2016-10-02, 20:30 | Üzenet # 560
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Most tényleg nem tudom, hogy melyik történettel folytassam, de szerintem mire itt lesz az ideje csak kitalálom smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » Smaragd agymenései (Nyaggató!)
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024