Smaragdvilág
Péntek, 2024-04-19, 09:22
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » Smaragd agymenései (Nyaggató!)
Smaragd agymenései
evelynDátum: Vasárnap, 2016-10-02, 21:04 | Üzenet # 561
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Helyes, ráérsz még kitalálni smile Majd meglátod, hogy mihez lesz kedved azon a napon amikor frissíteni szeretnél smile ( és meglátjuk, hogy evelyn mennyire fogja a füled rágni valamelyik történet miatt tongue )



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2016-10-02, 21:35 | Üzenet # 562
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Névtelenből 2, Vadászatból 1 fejezet kész, és 1-1 folyamatban. Szóval, most még van miből választani smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Hétfő, 2016-10-03, 09:58 | Üzenet # 563
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hm igen, ez így azt hiszem egyértelmű lenne, hogy mi kéne frissüljön, de valójában annak kéne amiből gyorsabban haladsz a fordításával, legalábbis ha szeretnénk tartani a heti frisst biggrin Tehát most kéne jönnie egy Névtelennek, mert abból 2 kész fejezet van és egy folyamatban, biggrin aztán pedig abból aminek a fordítása gyorsabban megy smile De ez csak az én véleményem, majd meglátjuk, hogy hétvégéig, mi lesz, lehet, hogy úgy megtáltosodsz a melóban, hogy addigra legyártasz mindkettőből 5-5 fejezetet tongue



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2016-10-03, 11:06 | Üzenet # 564
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nem hiszem, inkább az a valószínű, hogy egy kanyi szóhoz sem fogok hozzájutni. Egy hét alatt rengeteg anyag torlódott fel + a pluszmunka is, amit bevállaltam megérkezett, és van rá 15 napom megcsinálni, és abból ez a hét tuti kilőve.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Hétfő, 2016-10-03, 11:44 | Üzenet # 565
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nem baj, így van ez, ha az ember egy hetet otthon tölt ami nem volt betervezve, a munka feltorlódik smile
Akkor majd jön a friss ahogy jön, most van 3 kész fejezet ami 3 hét frisst garantál, plusz készülőben van 2 ami plusz 2 hét attól függően, hogy mikor sikerül azokat befejezni, a többit pedig majd meglátjuk. Annyira el voltunk most kényeztetve, hogy ha kimaradna 1-2 hét, akkor sem rohannánk a falnak biggrin ( én igen, de mindegy tongue a Névtelen túlságosan érdekfeszítő most )




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2016-10-03, 12:07 | Üzenet # 566
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Mindig is az volt tongue csak mivel lassan frissült, nem tűnt fel smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Hétfő, 2016-10-03, 13:14 | Üzenet # 567
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Persze, hogy az volt, csak az elején még nem tudta senki Donon kívül, hogy valójában kicsoda őt smile Most pedig annyira beindultak az események, hogy nem tudom mit fogok csinálni ha nem kapok friss fejezet belőle sokáig ( oh de tudom, itt fogok kánkánt járni, miközben azért fogok rimánkodni, hogy legyen elég időd fordítani tongue )



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2016-10-03, 14:10 | Üzenet # 568
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Akkor nem is lesz nagy különbség. Sőt azt hiszem, a szüleid szempontjából a szerény kán-kán még tetszetősebb is lesz, mint a visongva ugrálás a frissítéseknél! biggrin tongue



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Hétfő, 2016-10-03, 15:12 | Üzenet # 569
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Persze, nagy különbség nem lesz, de azért na smile Hm az lehet, hogy nekik tetszetősebb lesz a szerény kán-kánom, bár tudok én úgy is kán-kánt járni, hogy a visongva ugrálás tűnjön szerénynek mellette tongue biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
ErikaDátum: Hétfő, 2016-10-03, 17:24 | Üzenet # 570
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Az NF3 elveszett, harmadik tagja jelen! Olvastam mindent, hagytam nyomot mindenhol.
Édes Smaragd! Ne rágd magad, ha évekig tudok várni egy Tizedik kódex frissre, itt sem fogok türelmetlenkedni.

Idézet Smaragd ()
Remélem, hogy sok jó töri fog születni, de azért tanulni se felejts el

Nem fogok elfelejteni tanulni, ne aggódj.  smile De bevallom őszintén, nem sok kedvem van hozzá, de ha egyszer elvállaltam, nem hátrálok ki.


A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Kedd, 2016-10-04, 08:18 | Üzenet # 571
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Idézet Erika ()
ha évekig tudok várni egy Tizedik kódex frissre
biggrin

Helyes, tanulni sosem késő, és a megszerzett tudást senki nem veheti el tőled. Az ember holtáig tanul smile




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Kedd, 2016-10-04, 14:00 | Üzenet # 572
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Idézet Smaragd ()
Helyes, tanulni sosem késő, és a megszerzett tudást senki nem veheti el tőled. Az ember holtáig tanul


Már, ha van értelme. Ez csak azért indul, hogy a csajoknak befogják a száját. Okleveles takarító néni leszek.


A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Kedd, 2016-10-04, 20:05 | Üzenet # 573
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hát nem egy NKE-s képzés, de tanulni mindenkinek kell. Nekem is lesz még az idén három vizsgám decemberig, farnkó kis tananyagokkal, csak hogy ne legyen annyira egyszerű az élet.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Szerda, 2016-10-05, 14:12 | Üzenet # 574
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Kedden már kezdem is. Azért nem mindegy, hogy milyen szerrel mosol fel, pl. a wc illatosító nem arra való!  biggrin Sok sikert a vizsgákhoz!

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Szombat, 2016-10-08, 13:41 | Üzenet # 575
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Péntekre behaltam, így elmaradt a friss, amit ma pótoltam.
Olvasható a Névtelen 9. fejezete, melyből kiderül, hogy mi történt Donnal az elrablása után.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Szombat, 2016-10-08, 15:45 | Üzenet # 576
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Olvastam, hagytam nyomot is!

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
evelynDátum: Szombat, 2016-10-08, 15:51 | Üzenet # 577
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Olvastam kétszer is és hagytam egy picike véleményt biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szombat, 2016-10-08, 17:02 | Üzenet # 578
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Idézet Erika ()
Olvastam, hagytam nyomot is!
 Igen, láttam, köszönöm!

Idézet evelyn ()
Olvastam kétszer is és hagytam egy picike véleményt
 Jah, láttam azt a picike véleményt smile




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szombat, 2016-10-08, 17:34 | Üzenet # 579
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Idézet Smaragd ()
Jah, láttam azt a picike véleményt
biggrin Tudok ám hosszabban is véleményezni smile




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szombat, 2016-10-08, 17:43 | Üzenet # 580
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Oké, legközelebb azt kérem biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » Smaragd agymenései (Nyaggató!)
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024