Smaragdvilág
Péntek, 2024-05-03, 10:53
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » Erika Pillanatai (Itt jelentem be, ha új Pillanatot hozok!)
Erika Pillanatai
SmaragdDátum: Szombat, 2016-10-08, 20:17 | Üzenet # 61
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Idézet Erika ()
A harmadik Bill/Harry szösz már olvasható az oldalamon.
 Jártam arra smile




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Vasárnap, 2017-02-19, 13:06 | Üzenet # 62
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Idézet Smaragd ()
Jártam arra

Köszönöm, válaszoltam!

Ezt elkiabáltam. Nem lesz időm a suliban írni, de majd hétvégenként szakítok rá időt.

Hozzáadva (2017-02-19, 13:06)
---------------------------------------------
Írás alatt a következő Pillanat!

szerk: A Pillanat kész, és írtam egy újabb Bill/Harry szöszt is.


A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón


Az üzenetet módosította: Erika - Vasárnap, 2017-02-19, 15:04
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2017-02-19, 19:22 | Üzenet # 63
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Elmentem kukkolni az oldaladra, de nem láttam semmit sad Azt hittem, hogy már feltetted.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Szerda, 2017-02-22, 09:19 | Üzenet # 64
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Idézet Smaragd ()
Elmentem kukkolni az oldaladra, de nem láttam semmit Azt hittem, hogy már feltetted.

Bocsi, előbb lebétáztatom. A Bill/Harry szöszt nem várnám a helyedben.

Hozzáadva (2017-02-22, 09:19)
---------------------------------------------
Itt és most című Bill/Harry szösz olvasható az oldalamon!





A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Szombat, 2017-02-25, 08:52 | Üzenet # 65
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Idézet Erika ()
Itt és most című Bill/Harry szösz olvasható az oldalamon!

Tapostam egyet, de a 25. pillanatot nem találtam sehol.
(Javasolnék egy kis sorbarendezést a kategóriákban, úgy ahogy nálam van, mert jelenleg minden össze-vissza van - gondolom abc sorrendben.)




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Szombat, 2017-02-25, 17:51 | Üzenet # 66
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Idézet Smaragd ()
Tapostam egyet, de a 25. pillanatot nem találtam sehol.

Persze, hogy nem, most tettem fel! smile

Köszi a tanácsot, azt hiszem, sikerült. De a 22. marad a 24. után, nem sikerült beállítanom a sorba! sad


A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón


Az üzenetet módosította: Erika - Szombat, 2017-02-25, 18:02
 
SmaragdDátum: Szombat, 2017-02-25, 18:32 | Üzenet # 67
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Idézet Erika ()
nem sikerült beállítanom a sorba!

Igen, látom. Ez azét van, mert dátum szerint tetted őket sorba, és ezt a két fejezetet egy napon tetted fel, így a megnevezést is nézi.

Ja igen, és léptem is egyet - kettőt biggrin




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Szombat, 2017-02-25, 19:32 | Üzenet # 68
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Értem, köszi! smile

Hozzáadva (2019-04-08, 13:38)
---------------------------------------------
Az oldalamon megszaporodtak a Pillanatok, szám szerint néggyel.

Hozzáadva (2019-08-22, 14:43)
---------------------------------------------
Helló mindenki!

Egy új Bill/Harry szösz található az oldalamon, Itt várok rád címmel!


A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
ppu-pro_ErDátum: Péntek, 2024-04-05, 15:16 | Üzenet # 69
Csoport: Muglik





Наша команда квалифицированных исполнителей проштудирована предоставить вам новаторские приемы, которые не только предоставят долговечную охрану от мороза, но и подарят вашему жилищу трендовый вид.
Мы практикуем с последними компонентами, утверждая постоянный термин использования и великолепные выходы. Теплоизоляция наружных поверхностей – это не только экономия ресурсов на отапливании, но и заботливость о природной среде. Энергоэффективные методы, которые мы используем, способствуют не только личному, но и сохранению природных ресурсов.
Самое главное: <a href=https://ppu-prof.ru/>Утепление и обшивка дома стоимость</a> у нас начинается всего от 1250 рублей за квадратный метр! Это доступное решение, которое метаморфозирует ваш жилище в реальный теплый уголок с минимальными издержками.
Наши проекты – это не всего лишь изоляция, это постройка области, в где все компонент отражает ваш персональный модель. Мы берем во внимание все твои пожелания, чтобы осуществить ваш дом еще дополнительно гостеприимным и привлекательным.
Подробнее на <a href=https://ppu-prof.ru/>http://ppu-prof.ru</a>
Не откладывайте дела о своем ларце на потом! Обращайтесь к специалистам, и мы сделаем ваш помещение не только тепличным, но и моднее. Заинтересовались? Подробнее о наших трудах вы можете узнать на интернет-портале. Добро пожаловать в пределы уюта и качества.
 
ppu-pro_ErDátum: Péntek, 2024-04-05, 15:16 | Üzenet # 70
Csoport: Muglik





Наша бригада квалифицированных исполнителей находится в готовности предлагать вам современные подходы, которые не только предоставят устойчивую безопасность от прохлады, но и преподнесут вашему собственности изысканный вид.
Мы трудимся с последовательными строительными материалами, утверждая долгосрочный запас службы и замечательные итоги. Изоляция фасада – это не только экономия энергии на подогреве, но и забота о экологической обстановке. Спасательные подходы, какие мы производим, способствуют не только личному, но и сохранению природных богатств.
Самое основополагающее: <a href=https://ppu-prof.ru/>Утепление фасада дома москва</a> у нас стартует всего от 1250 рублей за квадратный метр! Это бюджетное решение, которое изменит ваш домик в подлинный приятный локал с небольшими расходами.
Наши труды – это не единственно утепление, это созидание площади, в где всякий деталь показывает ваш персональный образ. Мы примем во внимание все все твои пожелания, чтобы сделать ваш дом еще еще более теплым и привлекательным.
Подробнее на <a href=https://ppu-prof.ru/>официальном сайте</a>
Не откладывайте занятия о своем обители на потом! Обращайтесь к квалифицированным работникам, и мы сделаем ваш обиталище не только комфортнее, но и моднее. Заинтересовались? Подробнее о наших сервисах вы можете узнать на веб-ресурсе. Добро пожаловать в обитель благополучия и качества.
 
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » Erika Pillanatai (Itt jelentem be, ha új Pillanatot hozok!)
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024