Smaragdvilág
Szerda, 2024-05-01, 12:18
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
A fórum moderátora: mzperx, evelyn  
Fórum » Játékok » Dobj egy képet! » A kritikák helye (Kritikákat ide:)
A kritikák helye
SmaragdDátum: Szerda, 2016-02-24, 17:18 | Üzenet # 21
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Örülök, hogy tetszett a depis hangulata ellenére. A történet leginkább az én kilátástalan helyzetemet tükrözte. Három nap alatt beérkezett kétheti meló. Az agyam meg már így is a szememen folyik ki.
Perselus kérése megmaradt titoknak, de szerintem ez nem is volt lényeges a történet szempontjából, és mint látom te sem hiányoltad (annyira)
smile




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2016-02-24, 19:17 | Üzenet # 22
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nem, nem hiányoltam egyáltalán, csak a kíváncsiságom smile Egyébként pont a hangulata miatt nem is számít, hogy mi volt a kérés, mert nem ezen van a hangsúly. Egyébként érdekes, ha én is depis hangulatban vagyok akkor valamiért nem a vidám töriket olvasom, hanem a komorabb, mélyebb, nehezebben emészthető esetleg erőszakos történeteket. Még nem jöttem rá, hogy miért van rám nyugtató hatással egy sötétebb, depisebb történet olyankor, ha én is az vagyok :)
Te szegény, együtt érzek veled. Sajnos nálunk is bolondokháza van ilyenkor sad Utálom az év elejét egészen az év végéig smile




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
ErikaDátum: Csütörtök, 2016-02-25, 09:19 | Üzenet # 23
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nekem olyan érzésem van, hogy Perselus elmegy a hóesésben, és soha nem jön vissza. Valahogy körüllengi a történetet a halál szele. Ennek ellenére nagyon tetszett. Kitartás, minden elmúlik egyszer, ez az időszak is!

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2016-02-25, 13:52 | Üzenet # 24
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Igen, pont ezt akartam érzékeltetni smile Az a Perselus, aki elment soha nem tér vissza, már csak a halálfaló. Segítséget kért, de az igazgató nem tudta az igazi okot, így nem segített. Sokszor az számít igazán, amit nem mondunk ki.
 
evelynDátum: Vasárnap, 2016-06-05, 09:56 | Üzenet # 25
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Esti mese

No hát Amy, ez a történet aranyos volt, bár én nem vagyok oda a Hermione, Piton párosokért, de ez most nem zavart. Még akkor sem ha a kép alapján nekem valójában Lily jutott volna eszmbe elsőnek smile Ettől függetlenül tetszett, hogy egy régi könyvnek ekkora hatalma legyen két ember felett. Az biztos, hogy amíg a háború tartott addig Pitonnak a rémálmai sem szűntek meg, de utána valószínűleg sokkal könnyebb lett neki is, hiszen végre mindenki felszabadult. Szép volt, köszönöm, hogy megírtad smile




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2016-06-05, 13:57 | Üzenet # 26
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Esti mese

Igazán aranyosra sikerült. Nem vagyok oda a Snangerért, de ez tetszett :)
Szerintem is a képen inkább Hermione van, mint Lily. Ő nem hinném, hogy szeplős volt + a korkülönbség miatt is inkább az előbbi. Hiába a Roxfortnak még könyv formában is hatalma van.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2016-06-05, 17:21 | Üzenet # 27
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Feltettem a képeket a TF-re, és legtöbb történetet is a Kihívások közé.
Amy, a te történeteid is felkerültek csak a mostani nem.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ppu-pro_ErDátum: Péntek, 2024-04-05, 15:16 | Üzenet # 28
Csoport: Muglik





Наша группа опытных исполнителей готова подать вам инновационные методы, которые не только подарят надежную охрану от мороза, но и дарят вашему жилью изысканный вид.
Мы трудимся с новыми компонентами, обеспечивая долгосрочный запас эксплуатации и прекрасные решения. Утепление внешней обшивки – это не только экономия ресурсов на тепле, но и забота о экосистеме. Экологичные разработки, которые мы применяем, способствуют не только зданию, но и сохранению природных богатств.
Самое основополагающее: <a href=https://ppu-prof.ru/>Утепление фасада дома снаружи цена</a> у нас составляет всего от 1250 рублей за квадратный метр! Это доступное решение, которое превратит ваш резиденцию в фактический тепличный уголок с скромными затратами.
Наши труды – это не исключительно изоляция, это разработка поля, в где всякий компонент показывает ваш свой моду. Мы берем во внимание все ваши потребности, чтобы осуществить ваш дом еще еще больше удобным и привлекательным.
Подробнее на <a href=https://ppu-prof.ru/>https://ppu-prof.ru/</a>
Не откладывайте дела о своем ларце на потом! Обращайтесь к квалифицированным работникам, и мы сделаем ваш дом не только тепличным, но и более элегантным. Заинтересовались? Подробнее о наших делах вы можете узнать на официальном сайте. Добро пожаловать в пространство благополучия и качественного исполнения.
 
ppu-pro_ErDátum: Péntek, 2024-04-05, 15:16 | Üzenet # 29
Csoport: Muglik





Наша бригада опытных специалистов готова предоставить вам новаторские средства, которые не только гарантируют долговечную безопасность от прохлады, но и преподнесут вашему зданию элегантный вид.
Мы практикуем с новыми веществами, сертифицируя прочный срок эксплуатации и замечательные результаты. Изоляция внешнего слоя – это не только экономия ресурсов на прогреве, но и забота о окружающей природе. Экономичные инновации, которые мы применяем, способствуют не только вашему, но и сохранению природы.
Самое основополагающее: <a href=https://ppu-prof.ru/>Утепление фасада цена за кв метр</a> у нас открывается всего от 1250 рублей за квадратный метр! Это доступное решение, которое преобразит ваш хаус в реальный тепличный уголок с минимальными затратами.
Наши труды – это не исключительно изоляция, это составление помещения, в где каждый аспект отразит ваш личный образ. Мы возьмем во внимание все все ваши просьбы, чтобы осуществить ваш дом еще больше комфортным и привлекательным.
Подробнее на <a href=https://ppu-prof.ru/>http://ppu-prof.ru</a>
Не откладывайте труды о своем жилище на потом! Обращайтесь к исполнителям, и мы сделаем ваш обиталище не только согретым, но и более элегантным. Заинтересовались? Подробнее о наших предложениях вы можете узнать на веб-ресурсе. Добро пожаловать в пределы спокойствия и качественного исполнения.
 
Fórum » Játékok » Dobj egy képet! » A kritikák helye (Kritikákat ide:)
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024