Smaragdvilág
Szombat, 2024-04-20, 03:30
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Fórum » Játékok » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Ötletek és Kritikák
evelynDátum: Vasárnap, 2013-07-21, 01:21 | Üzenet # 41
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Heh azért remélem,hogy Lily nem fogja ilyen kis praktikákkal elérni,hogy újra magához édesgesse a gyereket*jaj de gonosz vagyok* Na jó nem akarok én rosszat nekik,de Lily megérdemli,hogy szenvedjen mindazért a sok sok bűnért amit Pers ellen elkövetett és Perselusnak is kijár már a boldogság.Szóval én nagyon remélem,hogy a végén ők hárman egy család lesznek és messzire mennek,hogy senki ne ismerje meg őket.Vagy egy másik alternatíva,hogy Voldi győz a világ felett,de nem lesz a világban káosz,hanem végre rend és nyugalom és Persék is nyugalomban élhetnének tovább mint egy boldog család smile Én azt akarom,hogy a végén mindenki aki igazságtalanul bántotta és megalázta Perselust az bűnhődjön meg és legyenek tisztában azzal,hogy mit követtek el a férfi ellen.Például tapasztalják meg milyen az amikor valaki igazságtalanul bánik velük,hogy ejtsék ki a szájukon,hogy ők ezt nem érdemlik meg,hogy igazságtalannak tartják azt amit kapnak,hogy aztán Pers a fejükhöz vághassa,hogy "én sem követtem el ellened semmit mégis megaláztál,az igazságos volt?" Azt akarom,hogy a saját bőrükön tapasztalják meg,hogy éljék át,milyen az amikor azért kínozzák és alázzák a porba őket csak meg élnek,lélegeznek vagy mert oda született ahova.Hehe kijött a szadista énem smile Kíváncsian várom,hogy merre fog menni tovább a történet szála smile

Hozzáadva (2013-07-15, 10:44)
---------------------------------------------
Hihi erre szokták mondani,hogy ne örülj előre a medve bőrére smile Lily is ezt tette és előre örvendezett,hogy egy kis dalocskától a fiú már is szeretni fogja.Pedig neki pontosan kéne tudnia,hogy ilyen korban a gyerekek mindig elcsitulnak ha egy kis dalocskát dúdolnak nekik,de ez koránt sem jelent semmit.Ha gyereknek Persre van szüksége akkor nincs az a kedves dalocska ami elfeledtetné vele a férfi hiányát.Viszont örülök,hogy végre ráébredt,hogy a gyereknek kire van szüksége és nem próbálkozott tovább hanem inkább biztonságosan elhelyezte a kisfiút és megkereste a férfit.Igen talán a végén Lily is rá fog jönni,hogy a férfi nem annyira rossz és gonosz mint amilyennek hitte csak szinte mindenki aki a világos oldalon tudta volna tartani nem tett mást mint kegyetlenkedett vele.Ilyen élet után,ennyi keserűség,árulás és kínzás után senki nem maradt volna azok oldalán akik nem bántak vele másként mint egy eltaposandó féreggel.Talán ha Lily alaposan elgondolkozna azon,hogy ő és a kedves barátai mit tettek Perselelus ellen,hogy a kedves és jó szívű Dumbledore hányszor adott igazat iskolás éveik alatt a mardekáros fiúnak a griffendélesekkel szemben akkor rá fog jönni,hogy Pers ezek után lehetett volna még ennél is rosszabb és gonoszabb.Ezekhez képest nem olyan gonosz.Nos érdeklődve várom,hogy mi fog most történni smile

Hozzáadva (2013-07-21, 01:21)
---------------------------------------------
Ühm elvesztettem a fonalat,de az nagyon nem jó,hogy Dumbli gyanakszik.Miért nem tudják már békén hagyni szegény Perselust? Nem értem miért kezdett gyanakodni a szöktetés miatt.Örüljön neki,hogy épségben visszakapta azokat akiket ajnározgatott míg Persivel nem foglalkozott.Nem tetszik ez nekem smile




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
ErikaDátum: Vasárnap, 2013-07-21, 11:28 | Üzenet # 42
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Egyre jobban utálom Dumblit! no

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
AmyDátum: Vasárnap, 2013-07-21, 13:54 | Üzenet # 43
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 39
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
biggrin

-
 
evelynDátum: Kedd, 2013-08-20, 23:01 | Üzenet # 44
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
biggrin Úgy látom itt mindenki előbb-utóbb megutálja Dumblit biggrin hehe ez ragályos tongue

Hozzáadva (2013-08-20, 23:01)
---------------------------------------------
Hát ezredesem én elveszítettem a fonalat.Most hirtelen miért is kezdett el a jó öreg Albus kételkedni Piton hűségében és kiszabadítási hadműveletében? Eddig szentül hitte,hogy Piton jó ember és hűséges hozzá,de most hirtelen,hogy kiderült ő az utolsó Prince leszármazott rögtön gyanús lett neki? Egyre jobban utálom az öreget.Soha nem nézte Piton jólétét mindig kihasználta és minden helyzetben a kis griffendéleseinek adott igazat.Jujjjjjjj,de utálom az öreget.És még csodálkoznak azon,hogy Piton bosszút akar állni mindenkin aki valaha bántotta és elárulta,megalázta őt amióta betette a lábát a roxfortba tizenegy éves korában.Hát én nem csodálkozom ezen.Dumbli és a többiek egyszerűen megérdemlik,hogy bosszút álljanak rajtuk.Phineas is furcsálja,hogy hirtelen nem hisz Pitonnak és rögtön meg is magyarázta,hogy ő márpedig bizony el tudja képzelni a dolgot,viszont a végét nem értettem.A nagyobb jó érdekébe Ő is utált gyilkolni,de most akkor mégis kit akarnak eltenni az útból a nagyobb jó érdekében? No itt veszítettem el a fonalat smile Nézzétek el nekem,fáradt vagyok és sikeresen felfáztam 40 fokban és vissza kéne olvasnom,na majd megejtem ezt is smile Azért remélem,hogy nem lett túlságosan össze-vissza a véleményem smile Kíváncsian várom,hogy ki és mit fog hozzá tenni smile Aha rájöttem,az az idióta Miniszternek sem nevezhető végtelenül hatalom éhes s...fej ültette el a bogarat a fülében avagy a szakállában és most emiatt az idióta miatt kell Persinek sokkal jobban vigyáznia nehogy lebukjon. biggrin




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)


Az üzenetet módosította: evelyn - Kedd, 2013-08-20, 23:06
 
SmaragdDátum: Kedd, 2013-08-20, 23:54 | Üzenet # 45
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Óh, értem én, hogy nem érted smile
Mivel Piton még nem számolt be a menekítés részleteiről, érthető, hogy az igazgatót ez izgatja, és kíváncsi a történésekre, főleg azokra, amit a többiek nem tudtak elmondani neki a gyengélkedőn, mert nem voltak vele. Azt tudja, hogy megölte Luciust, és érdekelné, hogy hogy érez ezzel kapcsolatban. Persze a miniszter akadékoskodása is rátett egy lapáttal, és az örökség és Harry is bonyolította a dolgokat, így szeretne 100%-osan meggyőződni arról, hogy Piton még az ő "irányítása" alatt áll.
Ezek után nem csoda, hogy Amyvel elszaladt a ló, és "letámadta" Pitont biggrin Én csak ezt igyekeztem most helyrehozni, mert tényleg nem sok értelme van most Dumbi ennyire "erős" gyanakvásának.

Gyógyulgassál, nehogy lebetegedj.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2013-08-21, 10:43 | Üzenet # 46
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Aha,így már értem smile Köszi a magyarázatot Drágám biggrin Igyekszem nem lebetegedni,ma már jobb a helyzet,de még messze nem tökéletes.De pár nap és remélhetőleg már sehol sem lesz ez a fránya felfázás tongue



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
AmyDátum: Szerda, 2013-08-21, 11:10 | Üzenet # 47
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 39
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
biggrin Akkor bocsi a részletemért, de nekem ez ugrott be biggrin

-
 
SmaragdDátum: Szerda, 2013-08-21, 18:08 | Üzenet # 48
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nem baj, Amy smile Az sosem gond, ha lelkes vagy biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
AmyDátum: Kedd, 2013-09-17, 01:52 | Üzenet # 49
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 39
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok! Írtam a forumsztorihoz egy kis szöszt. Most picit gonosz hangulatomban vagyok. MZ Írása megichletett, gondoltam folytatom a töri ezen szálát és ez lett belőle. Remélem nem lett nagyon rossz. Olvassátok! biggrin

-
 
evelynDátum: Kedd, 2013-09-17, 22:13 | Üzenet # 50
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Áh NEM ÖLHETITEK MEG PERSIT!!!!! Nos Amy kis húzása bár számítani kellett volna rá,hogy feltűnik a színen egy ilyen úriember,de rendesen meglepett.Kupor tényleg egy szemét láda.Mit számít neki néhány emberélet amíg a Hatalmát akarja megvédeni.Undorító egy ember.Nem hiszem el,hogy nincs senki aki átlátna ezen a korrupt miniszteren.Remélem,hogy ez a nevenincs halál angyala nem csak egy gyilkológép hanem van szíve és lelkiismerete.Milyen szép is lenne,ha ez az angyal először csak figyelne,információt gyűjtene és titkokat próbálna meg kideríteni,hogy aztán mikor rájön,hogy mennyien árulták el és tiporták sárba Perselust mellé álljon és Kupor ellen forduljon na meg a tanács szemét is felnyithatná valaki,hogy végre lássák a miniszterük egy velejéig gonosz hataloméhes ember.Ah szép álom smile Kicsit lassan halad,de azért még mindig imádom smile Kíváncsi vagyok,hogy mit fog mondani a halál angyalainak vezetője a miniszternek és főleg,hogy mit fog tenni. Várom miként folytatjátok a törit smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)


Az üzenetet módosította: evelyn - Kedd, 2013-09-17, 22:14
 
AmyDátum: Szerda, 2013-09-18, 21:58 | Üzenet # 51
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 39
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
biggrin Nyugi Ev Én nem szándékozom megölni Persit, hiszen a kedvencem biggrin Bár mások helyett nem nyilatkozhatom biggrin

-
 
mzperxDátum: Szerda, 2013-09-18, 22:40 | Üzenet # 52
Őrnagy
Csoport: Barátok
Üzenetek: 124
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hát én előszeretettel végzek szegény proffal butcher de ugyebár mostanában nem nagyon értem rá írni... death

"Draco dormiens nunquam titillandus! - Ne ébreszd fel az alvó sárkányt!"
 
evelynDátum: Péntek, 2013-09-20, 12:41 | Üzenet # 53
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Még szerencse,bár még megteheted smile No nem baj,hogy Te megölöd szegény proffot akkor jön Amy és feltámasztja tongue Egyébként meg nem is mindig öldöklöd le inkább összeboronálod Minervával,megjegyzem ezt a vonalat én is jobban kedvelem smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
AmyDátum: Péntek, 2013-09-20, 17:06 | Üzenet # 54
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 39
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Jaja biggrin De remélem nem következik be :D, bár kitudja, lehet, hogy a névtelen segít majd neki? Na többiek rátok bízom a dolgot

-
 
evelynDátum: Hétfő, 2013-10-14, 21:34 | Üzenet # 55
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hm hát azt hiszem nem véletlen,hogy a névtelen ilyen magabiztos.Kupor pedig azt hiszi,hogy ha elvégezte a munkát akkor csak úgy simán megszabadulhat tőle? Ez elég eszetlen elgondolás.Csak aztán nehogy Kupor legyen a végén aki saját magát átkozza a hülyesége miatt,hogy egy ilyen bérgyilkost akart küldeni Persire.No lányok kíváncsian várom,hogy mit fogtok még kihozni belőle,csak Persit nem szabad megölni smile Mondjuk nem bánnám ha Kupor bá elhalálozna cool



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
AmyDátum: Kedd, 2013-10-29, 17:42 | Üzenet # 56
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 39
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Remélem én is, hogy a "miniszter" porul jár a végén. biggrin Bár kitudja biggrin Nagyon remélem, hogy igen biggrin Szép kis törit hoztunk össze ismét XD. Csajok rátok bízom a töri további menetét ( ha csak be nem szállok én is :P

Hozzáadva (2013-10-29, 16:42)
---------------------------------------------
Írtam egy kis részletet a forumsztorihoz biggrin Olvassátok ! (És ha rossz a részletem azt is mondjátok, ebből tanulok :D) Remélem jó lett! biggrin


-
 
evelynDátum: Hétfő, 2013-12-02, 02:00 | Üzenet # 57
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Jujjjjjjjjjjjj Amy ez nagyon durva smile Remélem,hogy Kupor pórul fog járni,mert nagyon szép,hogy miniszterként ilyen aljas eszközökhöz nyúl, csak mert félti a hatalmát. Ráadásul egy ártatlan kisgyermeket is meg akar öletni. Azt mondanám,hogy ő sem jobb Voldemortnál. Olyan jó lenne ha ezt valaki a képébe vágná. A különbség köztük csak annyi,hogy ő a bársonyszéke és a hatalma mögé bújik és eljátsza a jó minisztert,miközben nem több egy hataloméhes bűnözőnél. Remélem,hogy ha megismeri Perselust rájön ez a kedves alak,hogy nem olyan rossz ő és nem akarja Kupor hatalmát, inkább az a helyzet,hogy Perselust bántották szinte egész életében és még most sem hagyják békén. Miért mindig neki kell szenvedni? Most már illene  azoknak is akik ilyen mocskosul bánnak vele,hogy megtudják milyen az amikor elárulják,megalázzák és kínozzák az embert csak mert megszületett.



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
evelynDátum: Hétfő, 2013-12-02, 19:08 | Üzenet # 58
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Oh te jó ég.Ebből mi lesz.Ötezer galleon azért,hogy egy gyereket és Perst kicsinálják.Remélem Barty Kupor alaposan pofára fog esni.Mégis miből akarják kifizetni ezt a rengeteg pénzt? Nem hinném,hogy a miniszter a saját pénzéből hajlandó lenne,ahogy a többiek sem akik benne vannak ebben az egészen,de akkor honnan akarják ezt az összeget ellopni? Ajajjj ha ez Albus Dumbledore fülébe jut akkor nekik annyi,már ha lesz az öregben annyi,hogy meg akarja védeni őket,de nem vagyok benne biztos.Mondjuk azt sem hiszem,hogy bármilyen profik is legyenek csak úgy könnyedén levadásszák Perselust nem,hogy a gyereket.Eh és ha még tudnák is,hogy valójában kit akar megöletni a mélyen tisztelt miniszter úr.Hahaha a végén őt fogják meneszteni.Különösen mert Voldemortnek is lesz egy-két szava ahhoz,hogy a két legfontosabb emberét ki akarják csinálni smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
evelynDátum: Péntek, 2014-01-31, 23:26 | Üzenet # 59
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Végre egy aprócska kis részlet smile Ez hiányzott már.A jelenet is hiányzott,hiszen mióta Lily megjelent az igazgatóiban azóta már sok minden történt.Hehe milyen szenvedés lehet Lilynek,hogy a fia az ő kezében tovább sír,míg Perselus kezében azonnal megnyugszik és elhallgat.Gondolom ennek köze lehet ahhoz,hogy megidéztek egy hm démont és elvágta Voldi kis akcióját miszerint a gyerek hozzá tartozik és Pitonra van bízva,ami gyakorlatilag úgy nézett ki,hogy Piton lesz a nevelője Voldi lett volna az apja,de a démonnak köszönhetően valamit mormolt és valószínűleg elintézte,hogy Piton legyen a gyerek apja,ezért nyugodt a kisfiú amikor vele van.Hm kíváncsi vagyok,hogy mégis mikor fog kiderülni,hogy a kedves Kupor simán legyilkoltattná Pitonékat csak mert a Princek utolsó leszármazottai.Bármit is tesznek Pers ellen,azt hiszem Poppy haragját fogják kihívni maguk ellen,főleg Dumbli.Már alig várom,hogy az öreg szembesüljön azzal,hogy mennyire sok szenvedést okoztak a férfinak és még mindig csak ez hajtja őket.szégyen és gyalázat.Remélem,hogy elszégyelik magukat és megkapják a magukét azért a sok rosszért amit elkövettek Pers ellen.Kíváncsian várom,hogy miként fog folytatódni smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
AmyDátum: Szombat, 2014-06-07, 08:50 | Üzenet # 60
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 39
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Visszatértem egy kis szösszel biggrin

-
 
Fórum » Játékok » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024