Smaragdvilág
Péntek, 2024-03-29, 15:19
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Fórum » Játékok » Fórumsztori » I. Fórumsztori - Fordított világ (Severitus történet, melyben nem minden gonosz, gonosz.)
I. Fórumsztori - Fordított világ
SmaragdDátum: Vasárnap, 2012-11-04, 13:39 | Üzenet # 1
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ide is feltettem a már elkészült első fórumsztorinkat, aki végképp nem tud mit olvasni, akár bele is nézhet biggrin

Közreműködtek: Csak felhasználó férhet hozzá
Csatolmányok: 9755907.jpg (60.2 Kb)




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2012-11-04, 17:57 | Üzenet # 2
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Jujjjj de jó biggrin Köszike én imádom az első fórumsztorit happy A második nagyon döcögősen megyeget sad Azt gyakorlatilag Te és MZ írjátok,sajnálom pedig az is jó,csak ott Persi egy kicsit gonoszka happy



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2012-11-04, 18:16 | Üzenet # 3
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Én szeretem, hogy gonosz biggrin Néha ilyennel is kell dolgozni. Úgy néz ki, hogy mi is fogjuk befejezni, aztán majd az is felkerül ide, és akkor indulhat a III. Fórumsztori!



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2012-11-04, 18:29 | Üzenet # 4
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Én mindenhogy szeretem Perselust happy Hm Dumblival kapcsolatban viszont sokat változtam nektek köszönhetően happy Az első fórumsztori előre haladtával szépen ráébredtem,hogy milyen gonosz tudok lenni happy Igen sajnos úgy tűnik,hogy tényleg Ti fogjátok be is fejezni,de remélem,hogy a harmadiknál már többen fognak írni hozzá biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2012-11-04, 19:16 | Üzenet # 5
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Azt én is nagyon remélem, de szerintem ez nem lesz valószínű sad



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2012-11-04, 22:10 | Üzenet # 6
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Miért hiszed ezt? Még nincs vége a másik fórumsztorinak és itt pedig egyre többen regisztrálnak.Mire eljutunk oda,hogy a harmadik elkezdődjön addigra talán a régi tagok is eltalálnak ide és az újak között is lesz olyan aki szívesen belefolyna a történet alakulásában happy Tudom,tudom,de én ebben ilyen kis optimista vagyok biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2012-11-04, 22:16 | Üzenet # 7
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Az optimizmussal nincs is semmi baj smile Majd idővel kiderül ez is.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Hétfő, 2012-11-05, 00:29 | Üzenet # 8
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ez így van happy De előbb még a második sztori legyen befejezve biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
ScaleDátum: Hétfő, 2012-11-05, 21:29 | Üzenet # 9
Közlegény
Csoport: Inaktív felhasználók
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Én sajnos nem szeretem a gonosz Perselust, így egyszerűen nem tudok hozzá írni semmit. sad Pedig tényleg próbálkoztam nem is egyszer, de nem megy. sad Viszont ha már a harmadik Fórumsztoriban jó lesz, vagy hát mondjuk úgy, hogy önmaga lesz, akkor már biztos menni fog. biggrin Sőt, ha eljutunk odáig, hogy ebben is kezd jó lenni, akkor ehhez is fogok írni. ^^
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2012-11-05, 21:34 | Üzenet # 10
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Pedig Piton már nem is annyira gonoszka biggrin
Egy kérdés:
Áttegyem ide is az első fórumsztorit, vagy elég a letölthető verzió?




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Hétfő, 2012-11-05, 21:51 | Üzenet # 11
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nekem elég,de ha gondolod átteheted happy A végén nem marad ott semmi cool Most azon kezdtem gondolkozni,hogy az ottani kritikákat nem akarod áttenni ide?*oké,ez vicc volt* joy
És Piton tényleg nem is olyan gonoszka biggrin




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)


Az üzenetet módosította: evelyn - Hétfő, 2012-11-05, 21:56
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2012-11-05, 21:56 | Üzenet # 12
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A kis vicceske! wacko De tudod mit? Majd meglátom happy



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Kedd, 2012-11-06, 01:25 | Üzenet # 13
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Oké happy

Hozzáadva (2012-11-06, 00:25)
---------------------------------------------
Látom átraktad az első fórumsztorit happy Örülök neki,így már egy helyen van az összes happy Köszike érte hug




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Kedd, 2012-11-06, 01:32 | Üzenet # 14
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Igen, azért lényegesen jobb így. De a hozzászólásokat bizony túl nagy munka lenne áttenni, és nem is lehetne tudni, hogy melyikhez tartozik, így dátum nélkül...



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Kedd, 2012-11-06, 01:36 | Üzenet # 15
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nem baj,csak vicceltem a kritikkel happy A lényeg,hogy a fórumsztorik egyben vannak és az új kritik pedig már ide kerülnek fel happy



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Kedd, 2012-11-06, 01:38 | Üzenet # 16
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ja, csak legyen mit kritizálni biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Kedd, 2012-11-06, 01:47 | Üzenet # 17
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ahogy mondod happy A lényeg,hogy legyen mit kritizálni happy Hiába na megrögzött kritizáló vagyok wink



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szombat, 2014-01-25, 23:51 | Üzenet # 18
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A datáról törlődött a történet, de elérhetővé tettem pdf-ben. Még szerencse, hogy fel volt töltve az oldalra, különben ez is eltűnt volna.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2014-01-26, 13:23 | Üzenet # 19
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Láttam ám Facebookon és gyorsan le is töltöttem,mert az enyém elveszett mikor a régi gépem maghalt,de most ismét boldog tulajdonosa lettem smile Gyorsan mentettem is pendrive-ra smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2014-01-26, 16:13 | Üzenet # 20
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Helyes! Helyes! smile
Örülök, hogy neked is újra megvan, én is örömmel fedeztem fel a Smaragdvilág fájljai között.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
Fórum » Játékok » Fórumsztori » I. Fórumsztori - Fordított világ (Severitus történet, melyben nem minden gonosz, gonosz.)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés:


Smaragd © 2012 - 2024