Smaragdvilág
Péntek, 2024-04-19, 18:39
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Fórum » Játékok » Kihívások » Játékok/Versenyek/Kihívások
Játékok/Versenyek/Kihívások
SmaragdDátum: Péntek, 2012-11-02, 14:51 | Üzenet # 1
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ha van valami jó kis ötleted, amit szeretnél megosztani, esetleg csak embereket keresel az ötletedhez...
 
ErikaDátum: Szombat, 2013-07-27, 15:54 | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Arra gondoltam, hogy csinálhatnánk egy Severitus kihívást. Ha már a tavalyi becsődölt. De csak egy picike, házi kihívásra gondoltam.

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
AmyDátum: Szombat, 2013-07-27, 18:29 | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 39
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ez jó ötlet! Támogatom! *Kezeit lengetve támogatja az ötletet* Nekem tettszik az ötlet ilyen házi kihívás az jó lesz biggrin

-
 
SmaragdDátum: Szombat, 2013-07-27, 19:03 | Üzenet # 4
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Sev. kihire már én is gondoltam, de túl kicsinek találtam az érdeklődők számát, de tudjátok mit? Egye fene! Majd meghírdetjük a megfelelő helyekén és mehet is. biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Szombat, 2013-07-27, 20:21 | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ennek igazán örülök! smile

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Szerda, 2013-08-14, 11:16 | Üzenet # 6
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Sajnos nemigen volt időm foglalkozni a dologgal, de ahogy látom mindenki csak olvasni akarná sad
Megoldás lehetne még az, hogy a TF kihívás paneljébe beírjátok, hogy mit és kiről szeretnétek olvasni, hátha valakit megihlet... Már úgy is terveztem használatba venne azt a részt, ha más nem azért, hogy lássam hogy működik, ha már annyit szenvedtem vele, hogy egyáltalán megjelenjen az oldalon.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
AmyDátum: Csütörtök, 2013-08-15, 13:29 | Üzenet # 7
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 39
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Lehet hogy megpróbálkoznék egy Sev. töri írásával. Bár lehet nem sikerül, de egy próbát megér biggrin Ideje kipróbálnom magam ebben a műfajban biggrin Bár lehet nem sikerül, de mindegy biggrin

-
 
ErikaDátum: Csütörtök, 2013-08-15, 17:50 | Üzenet # 8
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Én írnék is, de olvasni jobban szeretek! tongue

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2013-08-15, 21:22 | Üzenet # 9
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ok, akkor majd kitalálok valami kis mini játékot a Scriptás játékok mintájára. Ha van ötletetek osszátok meg velem nyugodtan smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Csütörtök, 2013-08-15, 21:35 | Üzenet # 10
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Az jó lesz! :)

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
AmyDátum: Csütörtök, 2013-08-15, 22:16 | Üzenet # 11
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 39
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
igen biggrin

-
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2014-11-17, 14:14 | Üzenet # 12
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Scale felvetésére idén is rendezünk egy kis karácsonyi játékot. Érdekelne, hogy kb. mennyien vennétek rajta részt + ha lenne valami ötletek a leendő játékkal kapcsolatban nyugodtan osszátok meg smile Ötletem már van, de soha nem lehet tudni tongue



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ScaleDátum: Kedd, 2014-11-18, 07:27 | Üzenet # 13
Közlegény
Csoport: Inaktív felhasználók
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
*úgy integet, hogy majd' kiveri a szemed*  Én jönnék játszani. :3

Nem mondanám ötletnek, inkább felvetésnek, hogy lehetnének a kulcsok mondjuk karácsonyi tárgyak (pl. karácsonyfa) vagy lények (angyal(ka)). De akár lehet több kulcs is, és akkor emberke is lehet kulcs, meg tárgy is lehet kulcs. (És akkor csak hogy több legyen két mondaton belül a szóismétlés, ismételjük meg még párszor a "kulcs" szót...)

Vagy akár lehetne egy mondat vagy kép köré írni - bár utóbbira ott van a "Dobj egy képet" játék, tudom. :P

Vagy akár mind szerepelhetne egyben, bár ez baromi nagy munka lenne, és így házon belüle nem tudom mennyire lehetne kivitelezhető, plusz mivel valószínűnek tartom, hogy senki nem ír regényt, lehet, hogy kicsit tömör lenne ez mind egyszerre.

Na de azt hiszem, már épp eleget beszéltem hülyeségekről. biggrin Azt tudom, hogy én jövök, és tetszeni fog, bármit is találtál ki. *.*
 
ErikaDátum: Szerda, 2014-11-19, 15:25 | Üzenet # 14
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Mivel ez az év a kihívásoké, így én is kalimpálok! DE csak akkor, ha dec. 7-e után lesz, akkor lesz a MD Drabble leadási határideje!

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2014-11-24, 08:38 | Üzenet # 15
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Két ember nagyon kevés... Erika a 7-e utáni dolgot nem értem.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ScaleDátum: Hétfő, 2014-11-24, 10:22 | Üzenet # 16
Közlegény
Csoport: Inaktív felhasználók
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Gondolom, december 7-én kell leadnia a Mindenízű Drazsé drabble-történetét, ezért nem akarja, hogy hetedike előtt kezdjük a játékot, mert hogy addig a drabble-re koncentrálna.

Az üzenetet módosította: Scale - Hétfő, 2014-11-24, 10:23
 
ErikaDátum: Hétfő, 2014-11-24, 19:08 | Üzenet # 17
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Jelentem a Mindenízű törije elkészült. Már csak a címet kellene kiagyalnom, és küldhetném is! *Erika rühelli a címadást*

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
AmyDátum: Csütörtök, 2014-11-27, 08:02 | Üzenet # 18
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 39
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok! Jelen személyem is jelentkezik a kihívásra!. Nem Ígérem, hogy jó lesz a töri,ami kipattan a pici buksimból, de megpróbálkozom vele. Úgysem jelenkeztem még kíhívásra itt az idő kipróbálni magam ebben a kis játékban biggrin Nagyon jó volt a hangulat a forumsztoriban is itt sem lesz másként sztem, És most ráérek  mivel itthon vagyok betegen smile sad

Szóval röviden: Kíhivásra fel! Én jelentkezem rá biggrin


-
 
ErikaDátum: Hétfő, 2015-12-14, 19:14 | Üzenet # 19
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Smaragdom! A Dobj egy képet!-be dobnál majd egy képet? Úgy írnék valamit, de semmi ötletem sincs.  sad

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2015-12-17, 18:43 | Üzenet # 20
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hű! Ezt vajon miért nem láttam  questionmark  Persze, nézek valamit smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
Fórum » Játékok » Kihívások » Játékok/Versenyek/Kihívások
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024