Smaragdvilág
Szerda, 2024-05-01, 22:43
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Fórum » Játékok » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Ötletek és Kritikák
SmaragdDátum: Kedd, 2013-04-23, 18:23 | Üzenet # 21
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szia, ev!
Nagy csend van az oldalakon, de te legalább jársz erre smile Jó, hogy nem egyedül árválkodok itten...




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Csütörtök, 2013-04-25, 11:50 | Üzenet # 22
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Igen,én azért járok erre.Ki nem hagynám smile Bár mostanában kicsit én is ritkábban tudtam jönni,mert anyum kórházban volt,ma engedik haza,de még messze a teljes gyógyulása és rengeteg a munkám,de feltöltődni mindig hozzátok jövök smile

Hozzáadva (2013-04-25, 10:50)
---------------------------------------------
Ájvéééééééé Barty Kupor meg akarja ásni a saját sírját?????????????? Ez az ember elmebeteg ha azt hiszi,hogy Pitont kontroll alatt fogják tudni tartani azzal,hogy elrabolják tőle a gyereket.Ez kész téboly.Piton ezen csak írtózatosan bedühödne és felforgatná a világot,hogy megmentse a "fiát" és kíméletlenül elbánna mindenkivel aki közben az útjába kerülne.Voldemortról már nem is beszélve.Ha Dumbledore is belemegy ebbe az őrültségbe akkor nem csak Piton fog ellen fordulni,mert ugye nem hiszi az öreg,hogy Piton előtt sokáig titokban maradna,hogy kik állnak a gyereke elrablása mögött,hanem Poppy is ellene fordulna sőt az ha a sajtó megszellőzteti már pedig miért ne tenné akkor az egész közvélemény ellenük fordulna,hogy voltak annyira gátlástalanok,hogy elraboljanak egy gyereket az apjától csak mert nem tetszik nekik,hogy kiderült a Prince család utolsó leszármazottja.Ezzel csak azt fogják elérni,mindazon kívül amit már leírtam,hogy Pitonból még az a kevéske jó ami még valamennyire a világos oldalhoz kötötte semmivé lesz és nem fogja tovább színlelni,hogy kihez is hűséges.Azt hiszem,hogy Lily sem hinne tovább az öregnek,még akkor sem ha valójában nem ő lenne a fiúnak az anyja,de mert anya pontosan tudja,hogy milyen aljas dolog csak azért elrabolni egy gyereket az apjától,mert így akarják kontroll alatt tartani.A másik lehetőség még nagyobb ostobaság.Mégis ki lenne az a másik oldalról akik megjátszanák az ál-támadást? a végén úgyis kiderülne,hogy kik voltak a támadók,Piton eléggé erős és leleményes varázsló ráadásul bizalmatlan is eléggé ahhoz,hogy ne tudják csak úgy elkapni,még akkor is ha megsérülne valószínűleg az lenne a vége,hogy ő megússza némi sérüléssel és a támadók közül is sokan megsérülnének és le is lepleződnének.Mind a két terv elég elb....tt próbálkozás lenne a részükről.Ennek csak a miniszter,a minisztériumi vének és az öreg igazgató inná meg a levét.No érdeklődve várom,hogy mit fognak tenni.Remélem Dumblinak azért még nem ment el ennyire az esze és inkább kivár egy kicsit,hogy mit fog lépni Pers,mielőtt meggondolatlanul cselekszik,mert jelenleg csak fenyegetés volt Piton részéről,hogy elhagyja a kastélyt,valójában esze ágában sem volt ezt tenni,de ha a gyerekkel akarják korlátozni,akkor bedühödik visszaszerzi a gyereket vagy méginkább el sem tudják rabolni tőle,és akkor tényleg fogja az egész pereputtyát és elhagyja a kastélyt végleg,Poppystól,Lilystől gyerekestől és közölné az öreggel,hogy alaposan elbaszta,mert eddig nem akarta elhagyni a kastélyt,de sikerült elérniük,hogy meggondolja magát.No lehet válogatni smile Igazán kíváncsi vagyok,hogy mi lesz a következő lépés smile




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
AmyDátum: Hétfő, 2013-05-06, 12:33 | Üzenet # 23
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 39
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok! Hosszú hallgatás után végre újra itt vagyok biggrin És írtam egy kis részletet! Remélem tetszeni fog! biggrin

-
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2013-05-06, 22:26 | Üzenet # 24
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Üdv, Amy!
Sajna ma már mosogatórongy vagyok, de majd a napokban igyekszem én is újra pötyögni valamit a sztorihoz.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Kedd, 2013-06-18, 14:38 | Üzenet # 25
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
No végre ide is eljutottam smile Érdekes,hogy Pers pont az öregtől akar tanácsot kérni,hiszen rajta kívül senki nem tudja,hogy Lily a manója valójában Lily Potter és nem hiszem,hogy be akarja avatni az öreget.Miért baj az,hogy még mindig szereti Lilyt és megkedvelte a gyereket? Elhiszem,hogy neki fájdalmas hiszen sokan elárulták őt,de miért ne kaphatna még egy esélyt arra,hogy boldog legyen és saját családja legyen.Ami minisztert illeti előre sajnálom.Szánalmas,hogy ennyire félti a székét,egy ostoba hatalom éhes ember és mint ilyen meg sem akarja várni,hogy Pers mihez akar kezdeni,inkább azonnal megöletné.Úgy gondolom,hogy a miniszter és a többiek rosszabbak még Voldemortnál is mert ő legalább nyíltan intézi a dolgokat.Kíváncsi leszek,hogy miket fog mondani az öregnek és mihez fog kezdeni a Lilyhez fűződő érzéseivel.Nos örültem,hogy ebben a nagy hőségben új részletet olvashattam smile Naná,hogy pont most van torokgyulladásom smile Várom mit fogtok még kihozni a töriből smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Kedd, 2013-06-18, 23:06 | Üzenet # 26
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szia, ev!
Hosszú idő után jó látni itt téged újra smile Remélem minden okés.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2013-06-19, 01:35 | Üzenet # 27
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszi Smaragd,én is örülök,hogy újra itt lehetek smile Leszámítva,hogy a legnagyobb hőségben lettem beteg,velem minden okés smile Anyum is túl van már egy műtéten,elkezdte a kemót és 2-án lesz még egy műtéte,de ezt leszámítva ő is jól van smile Reméljük,hogy ez így is marad.
No és veled minden rendben? Ahogy látom,még mindig nem jutottál el odáig,hogy PP-t írj,pedig már az is hiányzik.




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szerda, 2013-06-19, 12:25 | Üzenet # 28
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szintén beteg, de legalább van egy kis időm itt is lenni smile Örülök, hogy egyenlőre minden okés veletek is. PP ügyben egy kicsit le vagyok lombozva, mert elég sok megírt részletem veszett oda, többek között a folyamatban lévő fejezetnél is. A sok lementett közül csak az nem jelenik meg, ami ezt is tartalmazza sad és persze már megint nem lehet megnyitni az összes doc kiterjesztésűt sem sad Ez így eléggé lelombozó,de igyekszem optimista lenni.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2013-06-19, 15:56 | Üzenet # 29
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Oh drága,Te is beteg vagy? Nos ehhez már tehetség kell,hogy ilyen hőségben legyen beteg az ember smile
Ajajjjj,ez tényleg baj,de tudom,hogy okos lány vagy így ezt a kis hibát is kiküszöbölöd előbb-utóbb smile Hm a programod nem hajlandó megnyitni a doc kiterjesztésűt? Milyen progit használsz hozzá? Ez tényleg lelombozó tud lenni,de megoldódik majd meglátod smile Ez a beszéd drága légy csak optimista smile




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
mzperxDátum: Szerda, 2013-06-19, 16:05 | Üzenet # 30
Őrnagy
Csoport: Barátok
Üzenetek: 124
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
naná, biztos sok jégkockát szopogattatok! tomato

"Draco dormiens nunquam titillandus! - Ne ébreszd fel az alvó sárkányt!"
 
evelynDátum: Szerda, 2013-06-19, 16:27 | Üzenet # 31
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Eh még fagyit sem ehetek az állandó torokgyulladásom miatt.Ha csak arra gondolok,hogy de jó lenne egy fagyit enni,már el kezdek köhögni smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
mzperxDátum: Szerda, 2013-06-19, 16:33 | Üzenet # 32
Őrnagy
Csoport: Barátok
Üzenetek: 124
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
lock ez a bünti, amiért annó nem kritizted le a förmedvényem!
Na jó, nem vicc, de a fagyi amúgy is csak pár percig segít, ne bándd, viszont a gyuszi vacak melegbe, úgyh tessék kúrálni magad. Forró tea, méz, pálinka, sós víz, vess be mindent!


"Draco dormiens nunquam titillandus! - Ne ébreszd fel az alvó sárkányt!"
 
SmaragdDátum: Szerda, 2013-06-19, 17:19 | Üzenet # 33
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Rám ragasztották, a környezetemben mindenki beteg volt, még a melóhelyen is, így nem csoda, ha én is elkaptam, de szerencsére nem olyan vészes, már sokkal jobban vagyok smile Pénteken kezdődött sima fejfájással, éppen MZ-vel voltam moziban, aztán be is taknyosodtam, de szedek rá bogyót, így nem lázasodtam be, és egy kicsit itthon is lehetek smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2013-06-19, 17:52 | Üzenet # 34
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
De jó neked,hogy nem lázasodtál be.Én nem úsztam meg,szóval izzadhattam duplán,mert ugye nem elég,hogy hőség van,de még lázas is vagyok smile Ráadásul a forró tea még tesz rá egy lapáttal smile Leginkább ágyban fekszem,különben még el is ájulnék wacko Tehát,mintha nem is a nyár kellős közepén vagy elején lennénk hanem minimum ősz végén tongue De,hogy én hogyan kaptam el azt ne kérdezzétek,mert a környezetemben senki nem volt beteg és még csak el sem áztam smile Rejtély,de minden évben sikerül a legnagyobb hőségben lerobbanom biggrin
Öm MZ melyik förmedvényedre gondolsz? happy Legjobb tudomásom szerint neked olyanod nincs




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)


Az üzenetet módosította: evelyn - Szerda, 2013-06-19, 17:56
 
ErikaDátum: Csütörtök, 2013-06-20, 09:55 | Üzenet # 35
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Jobbulást mindenkinek!

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
mzperxDátum: Csütörtök, 2013-06-20, 12:12 | Üzenet # 36
Őrnagy
Csoport: Barátok
Üzenetek: 124
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Na ja, szerencsére zsugori vagy és nem adtad tovább! doctor
Hehehe, dehogy nem, több is van! death
A Keresztapa 2-re  :p


"Draco dormiens nunquam titillandus! - Ne ébreszd fel az alvó sárkányt!"
 
AmyDátum: Vasárnap, 2013-06-30, 22:42 | Üzenet # 37
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 39
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Írtam egy kis részletet a forumsztorihoz. Remélem jó lett. Olvassátok szeretettel. biggrin Hosszú hallgatás után újra jelentkeztem biggrin

-
 
evelynDátum: Péntek, 2013-07-05, 21:44 | Üzenet # 38
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nos,miután ma anyum ismét befeküdt a kórházba felnéztem ide hátha valaki írt a törihez és mit látok az elveszett bárányka is előkerült és írt egy kicsit a törihez smile Hehe most roppantul kíváncsi vagyok,hogy merre fog elmenni a történet fonala.Érdekel,hogy milyen mesével fog előállni Pers a szöktetés ügyében smile Vajon meddig fog elmenni és vajon miként fogja kijátszani a két oldalt,vagy melyik oldalhoz hűséges? Jelenleg úgy tűnik,hogy a sötét oldalhoz,de nekem inkább az a véleményem,hogy egyik oldalhoz sem,inkább saját magához és pillanatnyilag úgy lavíroz a két oldal között ahogy az neki a legjobban megfelel,főleg,hogy kiderült ő az utolsó Prince leszármazott.Az már biztos,hogy Poppy a férfi mellett áll,hiszen úgy szereti mintha a saját fia lenne,az is biztos,hogy a kisfiút is rendesen megkedvelte,merem állítani,hogy megszerette és még mindig szereti Lilyt,bár most egy kicsit meg van zavarodva,büntetni akarja a nőt az árulásáért,de nem olyan könnyű ha a szíve mást akar.Érdeklődve várom,hogy mit fog tenni a férfi és főleg milyen mesét talál ki az igazgatónak smile

Hozzáadva (2013-07-05, 21:44)
---------------------------------------------
Szegény gyereknek biztos már hiányzik Pers smile Végül is olyan hirtelen ment az igazgatóiba,hogy előtte nem nézett rá a kisfiúra vagy csak tele a pelusa azt meg úgy is Lilynek kéne kicserélnie.Mire Harry felnő addigra olyan mértékben fog már ragaszkodni a férfihez,hogy senki nem fogja tudni elszakítani tőle,ami persze jó dolog,mert Pers megérdemli,hogy családja legyen.Már olyan sokat szenvedett eddig is és még mindig csak Lily az egyetlen aki tudja,hogy mekkora bűnt követtek el ellene.De majd megtudják a többiek is smile




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
AmyDátum: Szerda, 2013-07-10, 23:46 | Üzenet # 39
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 39
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Újabb apró szöszenettel ünneplem meg az oldal újra elérhetőségét biggrin Olvasátok szeretettel! Erika a kis részleted beindította a fantáziám biggrin

-
 
ErikaDátum: Csütörtök, 2013-07-11, 13:50 | Üzenet # 40
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
smile

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
Fórum » Játékok » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024