Smaragdvilág
Csütörtök, 2024-05-02, 09:28
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Fórum » Játékok » Kihívások » Karácsony a Roxfortban
Karácsony a Roxfortban
SmaragdDátum: Hétfő, 2013-11-04, 18:54 | Üzenet # 21
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ügyes vagy, én még el sem kezdtem smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Hétfő, 2013-11-04, 19:09 | Üzenet # 22
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszike smile Már teljesítettem a négy oldalt,de át kell írnom a közepét,mert alkottam egy csodás drámát a szép karácsony helyett tongue



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
evelynDátum: Szerda, 2013-11-06, 11:58 | Üzenet # 23
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Sziasztok lányok! Hogy álltok a karácsonyi törikkel smile Nekem van egy majdnem kész totál drámám,némi karácsonyi beütéssel,szóval úgy gondoltam,hogy kéne egy nem túl drámai töri.Szóval kezdtem egy újat tongue Az már jobban tetszik,de még csak az első oldalnál járok és most el vagyok akadva egy picit,de majd estig csak jön az ihlet happy



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
ErikaDátum: Szerda, 2013-11-06, 20:14 | Üzenet # 24
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ev, de meg táltosodtál! Ügyes vagy!

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
AmyDátum: Szerda, 2013-11-06, 20:31 | Üzenet # 25
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 39
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nekem Még semmi nincs leírva igazából biggrin :P Fejben meg van csak be kell pötyögni majd a hétvégén sort kerítek rá biggrin Ev! Nagyon ügyi vagy! Gratula biggrin

-
 
evelynDátum: Szerda, 2013-11-06, 21:30 | Üzenet # 26
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszi lányok smile Igen megtáltosodtam, nagyjából három féle verzió van a fejemben. Ugyan az az alapsztori,de mind a három más és más.Kiválasztottam azt ami a legjobban tetszett és azt kezdtem újra leírni. Aztán az is lehet,hogy ha lesz rá időm akkor másik kevésbé depis sztorit is megírom egy kis átalakítással smile De előbb ezt szeretném befejezni  biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2013-11-11, 22:25 | Üzenet # 27
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ügyesek vagytok, én annyira el vagyok havazva, hogy léteznem is fárasztó már hetek óta. Pont ma gondoltam rá, hogy vicces, hogy én szervezem a játékot, de időm sincs írná rá sad



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Kedd, 2013-11-12, 22:48 | Üzenet # 28
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Én szorítok,hogy legyen időd írni rá smile Még van egy teljes hónap a határidőig smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
AnnaDátum: Péntek, 2013-11-15, 17:23 | Üzenet # 29
Csoport: Töröltek





Sziasztok!  hello Én is szeretnék jelentkezni a játékra, ha még lehet. smile És Samaragd, köszi, hogy küldtél egy tájékoztatót emailben. smile Hajjajj!!! Izgulok, ez lesz az első kihívásom.... :shy:
 
SmaragdDátum: Péntek, 2013-11-15, 23:38 | Üzenet # 30
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szia, üdv smile Örülünk neki, hogy te is velünk játszol.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
AnnaDátum: Szombat, 2013-11-16, 20:42 | Üzenet # 31
Csoport: Töröltek





:) Köszi! smile Remélem akkor is örülsz majd, ha megírtam a történetet, és elolvastad. smile :)
 
NimphadoraDátum: Szombat, 2013-11-23, 23:23 | Üzenet # 32
Közlegény
Csoport: Inaktív felhasználók
Üzenetek: 2
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Kééééééééééééééééész vagyok biggrin Jaj de jó így éjszakás hét után hulla fáradtan, de viszonylag elégedetten a művemtől. ( Nekem legalábbis tetszik :P )

˝A jó író abbahagyja, ahol mások folytatnák, és folytatja, ahol mások abbahagynák.˝
/Forbáth Imre/
 
Fórum » Játékok » Kihívások » Karácsony a Roxfortban
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024