Smaragdvilág
Szombat, 2024-04-20, 12:00
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Fórum » Játékok » Kihívások » Karácsony a Roxfortban
Karácsony a Roxfortban
SmaragdDátum: Kedd, 2013-10-29, 19:24 | Üzenet # 1
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Elindult a Tollforgató decemberi játéka, Karácsony a Roxfortban címmel.

Várunk minden olyan írást, amelynek a témája a Roxfort és a benne élők. A történet a karácsony köré épüljön, műfajilag bármi lehet. A könyvekből megismert bármelyik szereplővel dolgozhatsz megkötés nélkül, csak a fantáziád szabhat határokat.

Elvárások:

- Befejezett történet.

- Min. 4 oldal (12-es Times New Roman betűméret).

- Leadási határidő: 2013.12.15.





A játék leírása


Minden kedves érdeklődővel tudatjuk, hogy megrendezzük a szeptemberben beígért karácsonyi játékot.
A játék témája a HP világ, saját szereplő, vagy egy a hét kötetben felbukkanó, bármilyen mellékszereplő, aki a Roxfortba kerül, és ott tölti a karácsonyt.


A min. szó szám: 2000 szó.
Leadási határidő: 2013.12.15.
Publikálás kezdete: 2013.12.23.

A történet műfajilag bármi lehet, de befejezettnek kell lennie!
Amennyiben elnyerte tetszésedet a játék, itt a fórumban jelezd a részvételi szándékodat. A már elkészült, írásokat a


smaragd29@freemail.hu


címre kérjük beküldeni, az alábbi fejléccel:

Nick neved:
A történet címe:
Figyelmeztetések:
Szereplők:
Kategória:
Leírás:


A Tollforgatón publikált írásokat 1-10-ig lehet majd értékelni, és szavazással fogjuk kiválasztani az Olvasók Kedvence történetet.
Munkára fel! Eredményes alkotást kívánunk:

Smaragd és mzperx




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2013-10-30, 18:08 | Üzenet # 2
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Érdekesnek tűnik a téma smile Remélem,hogy sokan fognak írni.Még én is gondolkozom rajta,de jelenleg semmi ötletem smile Viszont a kérdésem az lenne,hogy van-e határideje a jelentkezésnek.Ezt azért jó lenne tudni smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szerda, 2013-10-30, 18:24 | Üzenet # 3
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nem igazán, a lényeg a 12.15, mint leadási határidő smile A jelentkezés csak azért kell, hogy tudjam mennyi történetre számítsak. És egy pillanatig sem kérdés, hogy te is indulsz rajta, hisz megígérted biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2013-10-30, 19:48 | Üzenet # 4
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Gondolkozom valami jó kis ötleten smile Még anyumat is meg fogom kérni,hogy meséljen nekem a régi karácsonyokról mikor kislány volt,az mindig meghozza a karácsonyi hangulatom és talán ötletet is meríthetek belőle smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
AmyDátum: Csütörtök, 2013-10-31, 15:13 | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 39
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Én is jelentkezem a Kíhivásra biggrin Remélem lesz ötletem. Olykor elkap a karácsonyi hangulat biggrin (mellesleg a karácsony a legszebb ünnepem.) Ha nem jön közbe semmi, akkor lehet le tudom adni a határidőn belül. Nem szeretnék összecsapott munkát leadni. biggrin

-
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2013-10-31, 19:49 | Üzenet # 6
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Helyes-helyes, akkor rád is számítunk smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Csütörtök, 2013-10-31, 21:09 | Üzenet # 7
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Anyumnak volt egy remek ötlete,már csak a törit kéne valahogy köréépítenem happy Viszont nem olyan egyszerű,de nem adom fel smile Bőszen töröm a fejem egy jó törin smile Az már biztos,hogy mire elérek oda,hogy leadjam addigra a hajam is ki fog hullani cry



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
ErikaDátum: Csütörtök, 2013-10-31, 21:55 | Üzenet # 8
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A novemberem húzós lesz, nem kicsit. Vizsga, meló, esküvő (nem az enyém), így szerintem kihagyom. De, ha valami csoda folytán összejönne egy töri küldöm baglyon. De nem ígérek semmit!

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Péntek, 2013-11-01, 11:16 | Üzenet # 9
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Evelyn, biztos vagyok benne, hogy jó történetet sikerül összehoznod smile

Erika, sajnálom, ha nem jönne össze, de reménykedem benne, hogy tudsz majd egy kis időt szakítani a játékra. Négy oldal nem olyan vészes, és milyen jó lesz majd karácsonykor olvasni őket.
thumbsanta




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Péntek, 2013-11-01, 12:14 | Üzenet # 10
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Smaragd szívem köszi a bizalmat heart Én csak remélni tudom,hogy a törim elfogadható lesz tongue Már ha sikerül végre ihletet kapnom.Talán kéne találnom egy amolyan kulcsot ami köré felépítem smile No majd meglátom,anyum ötletéből csak ki tudok hámozni egy kulcsnak valót,még szerencse,hogy a határidőig van jó sok idő yes



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Péntek, 2013-11-01, 13:53 | Üzenet # 11
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Adok én neked kulcsot, ha szeretnél, csak szólnod kell smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Péntek, 2013-11-01, 14:45 | Üzenet # 12
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Akkor szólok smile Megköszönném a kulcsot,úgy talán könnyebb lenne felépítenem a törimet smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Péntek, 2013-11-01, 19:38 | Üzenet # 13
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Cukorpenna - csak neked, evelyn biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Péntek, 2013-11-01, 19:40 | Üzenet # 14
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszike smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
NimphadoraDátum: Péntek, 2013-11-01, 20:06 | Üzenet # 15
Közlegény
Csoport: Inaktív felhasználók
Üzenetek: 2
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Én is jelentkeznék!  biggrin Aztán reméljük jól sül el ez az egész. tongue

˝A jó író abbahagyja, ahol mások folytatnák, és folytatja, ahol mások abbahagynák.˝
/Forbáth Imre/
 
evelynDátum: Péntek, 2013-11-01, 20:12 | Üzenet # 16
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Jé egy Nimphadora smile Szia,örülünk neki,hogy Te is jelentkezel smile Egészen biztos,hogy remek törit fogsz írni smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
evelynDátum: Vasárnap, 2013-11-03, 00:23 | Üzenet # 17
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Jelentem már írtam kemény 260 szót smile Ilyet még nem írtam ( na ez most úgy hangzik mintha olyan sokat írnék smile ) és nem éppen vidáman kezdődik,de most valahogy ez jön smile Hm majd meglátjuk,hogy mi fog belőle kisülni.A töri már megvan a fejemben,na ilyen sem volt még, csak néha elakadok mint most is wacko De majd kitalálom,hogy miként is folytassam. biggrin
Oké,már több mint egy oldal megvan smile Bár az más kérdés, hogy mennyire lesz élvezhető a végére wink




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)


Az üzenetet módosította: evelyn - Vasárnap, 2013-11-03, 01:21
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2013-11-03, 11:28 | Üzenet # 18
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ez remek, a vége meg csak jó lehet, hisz karácsony a téma smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2013-11-03, 13:43 | Üzenet # 19
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszike,igazán aranyos vagy smile De úgy érzem,hogy a karácsony ellenére nem éppen vidám a törim.Bár a karácsony a téma,de valamiért most nem az a cukormázas boldogság jön belőlem.Lehet,hogy anyum betegsége miatt.Majd meglátjuk.Még az is lehet,hogy ezen kívül majd írok egy másik törit is ami kicsit boldogabb.Még nem tudom smile Ihlettől függ,mi lesz még.Sok idő van a határidőig biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
evelynDátum: Vasárnap, 2013-11-03, 22:24 | Üzenet # 20
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Jelentem már két és fél oldalt sikerült megírnom smile Szegény törim eddig tisztára lehangoló,de mégis érdekes ötletnek találom.Majd elválik ha befejeztem,hogy milyen lesz.Azért a végére boldog befejezést tervezek smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
Fórum » Játékok » Kihívások » Karácsony a Roxfortban
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024