Smaragdvilág
Kedd, 2024-04-30, 13:17
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Fórum » Dumaláda » Csevegő » Kötetlen (Bármilyen téma.)
Kötetlen
SmaragdDátum: Vasárnap, 2012-10-28, 21:45 | Üzenet # 1
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Üdv a fórumomon!
Sokat gondolkodtam, de végül arra jutottam, hogy készítek egyet.
 
SmaragdDátum: Péntek, 2012-11-02, 14:48 | Üzenet # 2
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Most, hogy úgy-ahogy elkészült, használatba lehet venni. Amennyiben új topikra lenne szükség, ha minden igaz, a beállítások szerint a tagok tudnak nyitni.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Szombat, 2013-01-05, 15:17 | Üzenet # 3
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Mint tudjátok Kriszti eltűnt, az S2 meg hagy némi kivetnivalót maga után... ezért is döntöttünk MZ-vel és Hotaruval egy új oldal létrehozásán. És ezennel...

Értesítem az érdeklődőket (már amennyiben még érdekel bárkit is), hogy a munkálatok a közös oldallal kapcsolatban meglehetősen reménykeltően alakulnak biggrin




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szombat, 2013-01-05, 17:59 | Üzenet # 4
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Engem érdekel,nagyon is biggrin Örömmel fogadtam ezt a hírt.Bizony smile Kriszti tényleg nagyon eltűnt és a S2 pedig....... Szóval én maximálisan támogatom az új oldal ötletét biggrin

Hozzáadva (2013-01-05, 16:59)
---------------------------------------------
Öhm egy kérdés, a Tollforgató oldalt nem ezért hoztad létre? Csak kérdem,mert szegény oldal ott van és eddig csak MZ egyik törije került oda fel.




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szombat, 2013-01-05, 18:04 | Üzenet # 5
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Az volt az egyik legelső próbálkozás, de problémás lett volna az önálló feltöltés a kategóriák kiválasztásáról már nem is beszélve wacko Sajnos tényleg az eFiction a legjobb erre a célra, de iszonyú sok macera van vele, hogy megfelelően működjön. Kezdve a karakterkódolással, különféle beállításokkal, feltöltéssel és persze a magyarítással. sad



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szombat, 2013-01-05, 18:44 | Üzenet # 6
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Uh....Most mondhatnám,hogy értem,de az nem igen felelne meg az igazságnak wacko Ez nekem nagyon kínai.Örülök,hogy Ti értitek ezeket a dolgokat biggrin Oké annyit az értek,hogy nem mindegy hova készítitek el az oldal ami mindennek megfelelő legyen,de ami meg jó ott meg nehézkes sokminden más.Na ez most marha értelmesre sikeredett happy



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szombat, 2013-01-05, 18:49 | Üzenet # 7
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Bizony, ez így van. Látom tökéletesen érted a dolgokat green



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szombat, 2013-01-05, 19:00 | Üzenet # 8
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
biggrin Uh visszaolvasva még érthetetlenebb ami írtam tongue Azért örülök,hogy sikerült megfejtened a zagyvaság halmot ami írtam biggrin Elmehetnél kódfejtőnek cool



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2013-01-06, 14:06 | Üzenet # 9
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Már nagy gyakorlatom van ebben, és különben is, ha az eFictionnal boldogulok... biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2013-01-06, 15:57 | Üzenet # 10
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Akkor most megnyugodtam,hogy az én időnként előkerülő zagyvaságomat sikeresen meg tudod fejteni happy



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
ErikaDátum: Vasárnap, 2013-01-06, 18:26 | Üzenet # 11
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Remélem, hogy mire elkészül az új oldal, addigra a régi tagok is előkerülnek. Gondolok itt Aremehre és Aenára! Tud róluk valaki valamit?

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
evelynDátum: Vasárnap, 2013-01-06, 22:30 | Üzenet # 12
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Aena facebookon fenn szokott lenni,majd írok neki email-t,de Aremehről nem tudok semmit.Jó lenne tudni,hogy mi van vele.



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2013-01-06, 23:03 | Üzenet # 13
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Lehet őket hajkurászni smile Igaz még sok a dolog az oldallal, de már feltöltés alatt vannak a történetek és a hozzászólások. Végre!, a sokadik verzió + az időközben megszerzett tapasztalat, egy működő oldal összekalapálásához vezetett! smile
Már lehet nézegetni az oldalt itt: Tollforgató, és figyeljétek a PÜ-ket, mert a szerzők ott kapják meg a generált jelszavukat!




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Hétfő, 2013-01-07, 00:31 | Üzenet # 14
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szupi lett az oldal smile Igyekszem majd megtalálni a többieket,remélem sikerrel fogok járni smile

Hozzáadva (2013-01-06, 23:31)
---------------------------------------------
No én küldtem emailt,Aenának,Amynek és Aremehnek.Van valaki aki kimaradt?
Erikának,MZ-nek nem írtam,mert ők járnak erre :)) De szeretnétek akkor szóljatok és írok smile
Hotaru és Scale pedig elérhetőek a saját oldalukon smile Bár Scale mostanában gyengélkedik lehet írok neki is mailt.




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2013-01-07, 00:45 | Üzenet # 15
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Scale már tud az oldalról, és Hotaruval is ma beszéltem biggrin
MZ csak szerdától ér rá, Erika és Amy meg kapott PÜ-t a jelszavukkal. De legalább Aenának és Aramehnek nem kell írnom, köszi, hogy elintézted
biggrin

Ja, de mégis... Meg kell írnom nekik a jelszavukat wacko




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Hétfő, 2013-01-07, 01:05 | Üzenet # 16
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nincs mit,szívesen segítek ha tudok smile Mivel nem tudom,hogy a pü elmegy-e hozzájuk akkor is ha nem tudják az új oldal címét,ezért inkább az email mellett döntöttem smile De szerintem nem is baj,hogy duplán értesülnek,mert akkor biztos,hogy valamelyik üzenet csak elér hozzájuk smile
Oké,akkor Scale és Hotaru rendben. Nem voltam biztos benne,hogy hagyjak-e nekik is üzit,de megnyugodtam,hogy már tudnak róla smile




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
ScaleDátum: Hétfő, 2013-01-07, 12:35 | Üzenet # 17
Közlegény
Csoport: Inaktív felhasználók
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Megkaptam a mailt. smile A jelszavamat most fogom megváltoztatni. smile
 
ErikaDátum: Hétfő, 2013-01-07, 14:19 | Üzenet # 18
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszi, majd otthon változtatok jelszót! smile

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Péntek, 2013-01-11, 17:23 | Üzenet # 19
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Másnak is ezt írja ki a Tollforgató?

IP Connection Limit Exceeded




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Péntek, 2013-01-11, 17:27 | Üzenet # 20
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nekem működik!

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
Fórum » Dumaláda » Csevegő » Kötetlen (Bármilyen téma.)
  • Oldal 1 / 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024