Smaragdvilág
Kedd, 2024-04-30, 11:53
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Fórum » Dumaláda » Csevegő » Kötetlen (Bármilyen téma.)
Kötetlen
ErikaDátum: Vasárnap, 2013-09-08, 19:08 | Üzenet # 101
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Oké! smile

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
mzperxDátum: Kedd, 2013-09-24, 20:07 | Üzenet # 102
Őrnagy
Csoport: Barátok
Üzenetek: 124
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ide feltettem pár képet arról, ahol hétvégén császkáltam wizard
https://www.facebook.com/mzperx.....&type=1


"Draco dormiens nunquam titillandus! - Ne ébreszd fel az alvó sárkányt!"
 
evelynDátum: Csütörtök, 2013-09-26, 12:16 | Üzenet # 103
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Megnéztem,nagyon szép helyen császkáltál smile Borzasztóan irigykedek ám most tongue



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
AmyDátum: Csütörtök, 2013-09-26, 18:33 | Üzenet # 104
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 39
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Tényleg szép helyen voltál. Ezt a helyet olvastam egy Perselus/Hermióne töriben. biggrin Pont olyan amilyennek képzetem biggrin

-
 
SmaragdDátum: Kedd, 2013-10-01, 20:16 | Üzenet # 105
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Elkészült és kikerült az interjú, amit Mz-vel készítettem. Itt megleshetitek: mzperx interjú.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2013-10-02, 15:51 | Üzenet # 106
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Én már olvastam smile Fogok is írni hozzá véleményt smile Klassz lett az interjú.Elmehetnél riporternek smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szerda, 2013-10-02, 18:11 | Üzenet # 107
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszi, igyekeztem, hogy olvasható legyen, ha már rávettem MZ-t smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2013-10-02, 19:01 | Üzenet # 108
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Már csak a jelszót tartalmazó e-mailt várom és mehet a hsz-m smile Bár szerintem eléggé fura lett,mert interjúra még írtam véleményt,de azért remélem nem lett annyira rossz smile Amint be tudok jelentkezni rögtön megy is a vélemény smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
evelynDátum: Csütörtök, 2013-10-03, 21:56 | Üzenet # 109
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
No végre megkaptam a várva várt e-mailt és sikerült belépnem.Csak szólni akartam,hogy a nehezen megszült véleményem már ott virít az interjú végén smile Rá kellett jönnöm,hogy egy interjúra hozzászólást írni nagyon de nagyon nehéz  tongue



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szombat, 2013-10-05, 22:29 | Üzenet # 110
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszi, aranyos vagy. Tapasztalatból mondom, hogy elég nehézkes a regisztrációs mail megkapása...



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szombat, 2013-10-05, 23:11 | Üzenet # 111
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Jaja ráadásul Volk azt mondta,hogy a rendszerük nem szereti a gmailt valamiért ezért nem érkezett meg a levél csak mikor írtam neki smile De most már megvan és csak ez számít smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2013-10-06, 10:01 | Üzenet # 112
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Én freemailos vagyok, de én sem kaptam semmilyen levelet, egyszer csak napokkal később be tudtam lépni.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2013-10-06, 11:06 | Üzenet # 113
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Azt hiszem most úgy működik a regisztráció,hogy nem megy ki a válasz email hanem fórumon aki regisztrál azt Volk engedélyezi és aztán a főoldalon pedig a felhasználó névhez vagy pü-ben vagy email-ben elküldi a jelszót.Valamiért a rendszerük makacskodik és nem küldi el a válasz maileket smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Péntek, 2013-11-15, 16:15 | Üzenet # 114
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Kedd este óta olvasható a második interjúm, ami ezúttal evelynnel készült. Sajnos csak most értem rá ide is feltenni, idő és géphiba miatt.
Evelyn interjú




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Péntek, 2014-01-31, 21:48 | Üzenet # 115
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Körkérdés:

Most, hogy újra kell telepítenem mindent a gépemre, és már rég nincs msn (a legnagyobb sajnálatomra, pedig nagyon szerettem), ti hol szoktatok csevegni? Yahoon csak MZ volt fent, és a napokban láttam, hogy már van valami fészes messinger is. A többség hol cseveg?




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Péntek, 2014-01-31, 23:11 | Üzenet # 116
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Eh,hát drágám mi bizony egy cipőben járunk,mert nekem sincs még minden telepítve a gépemre smile A régin volt yahoo is,de mivel gmailos vagyok azon keresztül is lehet csevegni.Bár a laptopomon most pont jobb oldalon alul virít egy bazi nagy fekete négyzet a közepén egy nagy nyílban egy egyes számmal,aminek tök nem kéne ott lenni,de ott van és rohadt zavaró,de nem tudom,hogy kéne eltüntetni.Ha van ötletetek erre szívesen fogadom smile Egyébként érdekelne ez a fészes messinger is smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szombat, 2014-02-01, 10:43 | Üzenet # 117
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nyíl ügyben fogalmam sincs mit tudnál tenni, mert el sem tudom a dolgot képzelni. A fészes felé én is hajlok, mert ott az összes ismerősöd megtalál, csak ott gondban lennék a két profilomat illetően, vagy nem. Ki tudja, ha ki sem próbálom smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szombat, 2014-02-01, 12:16 | Üzenet # 118
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ez igaz smile Még én is nagyon gondolkozom,mert nem akarom már a gépem tele rakni mindennel smile Hát a nyíl ügyében sajnos nekem sincs ötletem tongue



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2014-02-16, 11:43 | Üzenet # 119
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Yahoo lett újra feltéve. Elég sokoldalú, és elméletben a gmailos csevegőt is össze lehet vele szinkronizálni meg a Facebookot is. Igaz nekem még egyik sem sikerült smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Hétfő, 2014-02-17, 09:51 | Üzenet # 120
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Eh én is a Yahoo felé hajlok smile Azt hiszem az alapból benne is van a rendszeremben csak be kéne regisztrálni tongue No majd ha túl vagyok a rengeteg melón akkor nekem is lesz ilyenem smile Öhm tényleg össze lehet őket hangolni? No majd próbálkozom és ha rájövök,hogy miként akkor szólok vagy ha Te jössz rá akkor szólj biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
Fórum » Dumaláda » Csevegő » Kötetlen (Bármilyen téma.)
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024