Smaragdvilág
Kedd, 2024-04-30, 20:36
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Fórum » Dumaláda » Csevegő » Kötetlen (Bármilyen téma.)
Kötetlen
evelynDátum: Péntek, 2013-08-16, 23:54 | Üzenet # 81
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Guszta lett a torta smile Ügyes vagy smile Boldog szülinapot anyudnak cake Én még a nagy esemény előtt állok,itt is lesz torta csak azon hatvan szál gyertya is lesz és terveztem 60 szál valamilyen szép virágot venni az már úgy is régen volt smile Tíz éve az ötvenedikre kapott 50 szál színes gerberát egy kosárban előtte pedig 45 szál fehér rózsát.Ideje megint valami szép virágot is kapnia.Ez a szép torta pedig ihletet adott.Köszike,hogy megosztottad velünk smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
ErikaDátum: Szombat, 2013-08-17, 08:13 | Üzenet # 82
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszönöm! Előre is boldog szülinapot anyudnak!

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
evelynDátum: Szombat, 2013-08-17, 10:56 | Üzenet # 83
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszönöm smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2013-09-05, 12:44 | Üzenet # 84
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Rendezgettem egy kicsit a fórumot, így egy kicsit praktikusabb lett az elhelyezése a topicoknak. Ha valaminek lenne valami észrevétele bátran ossza meg velem.

Evelyn drága, tőled szeretném kérdezni, mivel a Scripa már egy jó ideje elérhetetlen (belátható időn belül nem is látok rá esélyt, hogy lesz valami), és mert ott volt az Olvasói Klubod, valamilyen formában azt áthozzam ide?




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Csütörtök, 2013-09-05, 13:01 | Üzenet # 85
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Igen áthozhatod ide.Szerettem az olvasó klubomat smile Sajnos úgy tűnik,hogy Krist vagy valami nagyon lefoglalja vagy nem érdekli az oldal sorsa.Pedig láttam,hogy volt fent fészen.Nem értem én ezt a lányt sad



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2013-09-05, 13:04 | Üzenet # 86
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Valóban fent van ott, de hetek óta még csak nem is válaszol nekem, már azzal vagyok, hogy nem erőltetem a dolgot. Csak veled szemben érzem ezt egy kicsit árulásnak, mert odáig rendben van, hogy övé az oldal, de így kizár mindenkit onnan.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Csütörtök, 2013-09-05, 13:16 | Üzenet # 87
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nos igen,bár így bizonyára többen fognak inkább ide jönni,meg a TF-re és ha így nézzük akkor nekünk csinál ezzel jót.Ne törődj vele Drága,én sem teszem.Igen szerettem azt az oldalt is,de ha ő már nem akarja csinálni akkor ne csinálja csak akkor mondja meg.Azt sem értem,hogy miért nem válaszol.Senki nem bántotta meg,egyszerűen nem értem őt.A legrosszabb az egészben az,hogy vannak félbehagyott történetei amiknek várom a folytatását,de ha nem foglalkozik vele akkor legalább mondaná meg,hogy ne is várjuk a többi részt.Pedig nagyon szerettem a lelkünk mélyént is meg a Túlélni a békét is.



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2013-09-05, 13:22 | Üzenet # 88
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ennél többen nem igen smile Én még ott tartok vele kapcsolatban, hogy 3-4 hete azt mondta készül az újabb fejezet az Ellenállókból... Aztán huss, "eltűnt".



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Csütörtök, 2013-09-05, 13:34 | Üzenet # 89
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hm lehet én is megpróbálkozom írni neki,hátha sikerül elcsípnem smile 3-4 hét annyira nem hosszú,mint amennyi ideje nem járt az oldala felé.Reménykedjünk benne,hogy nem tűnik el végleg.



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2013-09-05, 13:36 | Üzenet # 90
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Próba cseresznye, én nem akarlak lebeszélni róla, de nekem még annyit sem írt, hogy bakfity. Még utólag se.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Csütörtök, 2013-09-05, 13:41 | Üzenet # 91
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Megpróbálom,legfeljebb nekem sem válaszol,veszteni nem vesztek semmit smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2013-09-05, 13:43 | Üzenet # 92
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Oké.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Péntek, 2013-09-06, 20:24 | Üzenet # 93
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nem is meséltem, hogy milyen megtiszteltetés ért. Luthien Lovemagic engedélyt kért, hogy lefordíthassa angolra a Pillanatokat és az Ő-t! biggrin Annyira meglepődtem, hogy az én szöszeimet bárki is fordításra érdemesnek találja! shy

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
AmyDátum: Péntek, 2013-09-06, 20:29 | Üzenet # 94
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 39
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Gratulálok Erika! Ez tényleg nagy megtiszteltetés smile

-
 
ErikaDátum: Péntek, 2013-09-06, 20:33 | Üzenet # 95
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszönöm, Amy! smile

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Péntek, 2013-09-06, 20:43 | Üzenet # 96
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Gratula, Erika!



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Péntek, 2013-09-06, 20:57 | Üzenet # 97
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszönöm, Smaragd! smile

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
evelynDátum: Péntek, 2013-09-06, 23:23 | Üzenet # 98
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Gratula Erika! Nagyon is megérdemled,hogy lefordítsák,mert nagyszerű kis pillanatokat írtál smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
ErikaDátum: Vasárnap, 2013-09-08, 18:52 | Üzenet # 99
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszönöm, ev! smile

Hozzáadva (2013-09-08, 18:52)
---------------------------------------------
Van egy ötletem! Rendezhetnénk egy versenyt. Aki egy hónap alatt a legtöbb hozzászólást írja, az kaphatna valami "kitüntetést". Hátha megnőne a kritika író kedv!


A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2013-09-08, 18:54 | Üzenet # 100
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Az Olvasói  Klub evelyné, neki vesd fel az ötletet a fórumjában smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
Fórum » Dumaláda » Csevegő » Kötetlen (Bármilyen téma.)
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024