Smaragdvilág
Péntek, 2024-04-26, 06:50
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Fórum » Dumaláda » Csevegő » Film/Sorozat (Bármilyen neked tetsző film, vagy sorozat.)
Film/Sorozat
SmaragdDátum: Vasárnap, 2016-09-25, 19:58 | Üzenet # 21
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nagy kedvencem Murdoch nyomozó is kikerül a sorozatok közé. Ugyan ficet még nem olvastam vele kapcsolatban, de ki tudja... biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2016-09-25, 20:28 | Üzenet # 22
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Idézet Smaragd ()
Nagy kedvencem Murdoch nyomozó is kikerül a sorozatok közé. Ugyan ficet még nem olvastam vele kapcsolatban, de ki tudja...
Most kukkantottam be a sorozatok közé és tényleg arról a sorozatról van szó amit imádok, csak eddig nem sikerült túl sok részt néznem belőle, viszont a nyomozót játszó színészt imádom biggrin Köszi, most legalább meg tudom nézni az elejétől megszakítás nélkül biggrin




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2016-09-25, 21:15 | Üzenet # 23
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Én azt hiszem, hogy a 6. évadig láttam, egy pár évre hanyagoltam, de most bepótolom a kimaradt évadokat, hogy naprakész legyek benne. Szeretem azt a kort, amiben a sorozat játszódik, és az is érdekes, ahogy az akkori történéseket beleszőtték a sorozat részeinek szálaiba smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2016-09-25, 22:13 | Üzenet # 24
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Oh igen, először nekem is az keltette fel a figyelmem, hogy nem a mai korban játszódik. Mindig élmény látni, hogy egy ilyen korban miként nyomoznak vagy próbálnak meg megoldani egy rejtélyt vagy egy gyilkosságot smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2016-09-29, 22:55 | Üzenet # 25
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline


Felkerült a sorozatok közé a Mindörökké című sorozat. Én "Alan" miatt néztem meg, és nem csalódtam benne. Sajnos csak egy évados, mert még tudtam volna tovább is nézni (Iant meg sem említem, mert ő szintén nagy kedvenc).
Csatolmányok: 5712914.jpg (31.1 Kb)




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
zoltan82Dátum: Péntek, 2018-05-18, 12:34 | Üzenet # 26
Csoport: Töröltek





Üdv

Az miért van a J.A.G. Becsületbeli ügyeknél több résznél is ilyen hibaüzenetet kapok?
 
zoltan82Dátum: Péntek, 2018-05-18, 12:34 | Üzenet # 27
Csoport: Töröltek





Csatolmányok: 6274058.jpg (178.5 Kb)
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2018-05-21, 20:03 | Üzenet # 28
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szia, már én is tapasztaltam a hibát, másik oldalon éppen tegnap. Gyanúm szerint az egésznek ahhoz van köze, hogy a vidto.me frissített valamit, és mivel úgy látom, hogy te is reklámblokkolót használsz (ahogy én is), nem engedi lejátszani a filmet. A megoldás sajnos az, hogy filmnézéskor ki kell kapcsolnod a reklámblokkolót, különben csak sokadik próbálkozásra tudod lejátszani a vidto.me-s részeket. Régebben indás linkek voltak többségben az oldalon, de sajnos azokat gyakran törlik, így erre álltunk át.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Szombat, 2019-01-05, 13:05 | Üzenet # 29
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
 vs. 

Felkerült az oldalra az új MacGyver sorozat első két évada, és ez alkalomból a régi sorozat hiányzó linkjei is pótolva lettek, ill. a rosszak javítva.
Csatolmányok: 8402065.jpg (17.0 Kb) · 6047806.jpg (11.5 Kb)




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2019-01-06, 10:49 | Üzenet # 30
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline

Ez a sorozat is felkerült teljes terjedelmében. A kiképzési módszerekből nem tudom, hogy mennyi igaz-e, de attól még nem semmi.
Csatolmányok: 3140623.png (5.1 Kb)




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ppu-pro_ErDátum: Péntek, 2024-04-05, 15:16 | Üzenet # 31
Csoport: Muglik





Наша группа квалифицированных исполнителей находится в готовности предоставлять вам передовые приемы, которые не только снабдят надежную покров от прохлады, но и дарят вашему зданию изысканный вид.
Мы трудимся с современными средствами, подтверждая долгосрочный срок службы службы и блестящие решения. Изолирование фронтонов – это не только экономия ресурсов на тепле, но и ухаживание о экологии. Энергоэффективные технологические решения, какие мы применяем, способствуют не только дому, но и сохранению природной среды.
Самое первоочередное: <a href=https://ppu-prof.ru/>Утепление фасадов в москве</a> у нас стартует всего от 1250 рублей за метр квадратный! Это бюджетное решение, которое изменит ваш жилище в настоящий тепловой уголок с минимальными издержками.
Наши примеры – это не просто изоляция, это составление поля, в где все элемент отражает ваш индивидуальный модель. Мы возьмем во внимание все ваши пожелания, чтобы воплотить ваш дом еще еще больше удобным и привлекательным.
Подробнее на <a href=https://ppu-prof.ru/>www.ppu-prof.ru</a>
Не откладывайте занятия о своем жилище на потом! Обращайтесь к спецам, и мы сделаем ваш помещение не только комфортнее, но и изысканнее. Заинтересовались? Подробнее о наших работах вы можете узнать на веб-сайте. Добро пожаловать в сферу спокойствия и стандартов.
 
Fórum » Dumaláda » Csevegő » Film/Sorozat (Bármilyen neked tetsző film, vagy sorozat.)
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024