Smaragdvilág
Vasárnap, 2024-04-28, 01:28
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » Smaragd agymenései (Nyaggató!)
Smaragd agymenései
SmaragdDátum: Szerda, 2017-06-07, 21:59 | Üzenet # 861
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Olvasható a Mit rejtesz? 4. fejezete.
Duncan nem hagyja Methost magára.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Szombat, 2017-06-10, 16:30 | Üzenet # 862
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nem is tudom, hogy érdemes-e még beírnom ide, hogy frissült ez, vagy az...

Olvasható a Mit rejtesz? 5. fejezete.
Duncan és Methos megpróbálják kitalálni, hogy mit akarhat a démon.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Szerda, 2017-06-14, 17:24 | Üzenet # 863
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Olvasható a Mit rejtesz? 6. fejezete.
Szemtől szemben a démonnal.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2017-06-18, 11:08 | Üzenet # 864
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Olvasható a Mit rejtesz? Epilógusa.
Duncan és Joe, újabb elméleteket gyártanak.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Szombat, 2017-07-15, 21:11 | Üzenet # 865
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Új fic!
Hegylakó + Angyali érintés = Angyali kihívás.


Már olvasható a 4. fejezet.

Továbbá felkerül/ felkerült két új sorozat is.
Briliáns elmék 2 évad - sajnos a többi nem szinkronos, így azok még nem kerülnek fel sad

és az Angyali érintés.
9 évados lesz, és a részek az IMDb által írt sorrendben fognak felkerülni, ami idő, mert a részeket össze-vissza adta a magyar csatorna.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Péntek, 2017-07-21, 17:29 | Üzenet # 866
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Angyali kihívás 5. fejezet.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2017-07-30, 15:29 | Üzenet # 867
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Angyali kihívás 6. fejezet.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2017-08-07, 12:02 | Üzenet # 868
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Angyali kihívás 7. fejezet.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2017-08-07, 12:52 | Üzenet # 869
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ma megérkezett a rendelésem smile

  
Csatolmányok: 2556781.jpg (77.6 Kb) · 3805650.jpg (78.2 Kb)




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2017-08-21, 19:22 | Üzenet # 870
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Újabb Gyilkos számok történet fejeződött be. Az Embervadászat, most már teljes egészében olvasható.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Szerda, 2017-08-23, 19:26 | Üzenet # 871
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Új Gyilkos számok történet olvasható az oldalon, Az örökség címmel. A történet 12 fejezetes, és az első kettő már feltöltve.
Tartalom:
Egy matematikus ismerőse életét veszti, és Charlie egy nem várt örökséggel találja szembe magát.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Szerda, 2017-09-20, 14:48 | Üzenet # 872
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Az oldalra feltöltésre kerül az egyik régi nagy kedvenc sorozatom, a Fraser és a farkas.
Sajnos csak feliratosan, de teljes egészében saját feltöltés, ami is és a SB oldalon kívül sehol nem lesz fent (Ha igen, akkor innen vagy onnan lelopták).




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2017-11-26, 09:12 | Üzenet # 873
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hosszú évek kihagyása után ismét elkezdtem HP-t olvasni. Az első történet, amibe szó szerint belefutottam, el is nyerte a tetszésemet, olyannyira, hogy a hossza ellenére elkezdtem a lefordítását. Az engedélyt megkértem az írójától, de még nem válaszolt. Elnézve a profilját, már évek óta nem frisselt, de én azért reménykedek a válaszában.
Kísérleti jelleggel ugyan, de fel fog kerülni az első fejezet az oldalra (több más megkezdett történettel együtt), hogy lássam milyen a fogadtatása, és ki tudja, talán szegény elhanyagolt karácsonyi történethez is tartósan kedvet kapok
smile

Felkerült a történet első fejezete.
Titkok és hazugságok




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2018-03-25, 09:27 | Üzenet # 874
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Igyekszem ma feltenni a 15. fejezetet, de ha mégsem jönne össze, annak technikai okai vannak.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Kedd, 2018-04-03, 07:34 | Üzenet # 875
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nagy nehezen, de csak elkészült a 15. fejezet. Ha minden jól megy még a mai nap olvasható lesz smile


Olvasható a 15. fejezet.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly


Az üzenetet módosította: Smaragd - Szerda, 2018-04-04, 23:00
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2018-08-16, 16:51 | Üzenet # 876
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Áh, de rég jártam erre...
Rettentő elégedett vagyok, mert a napokban sikerült valahogy helyreigazodnia az elcsúszott skinnek, miközben az újakat nézegettem, és egyet kettőt lementettem esetleg későbbi használatra - az az igazság, hogy ezzel a színösszeállítással tökéletesen meg vagyok elégedve, és ilyenkor mindig szembesülök azzal, hogy mennyi minden kis apró módosítás kellene elvégezni egy újon, ami talán meg sem érné pont ezért. Egy szó, mint száz, ismét tökéletesen meg vagyok elégedve az oldal külsejével, most, hogy milliméterre pontosan olyan minden, mint mindig kellene, hiába látok egy-kettőben potenciát smile
Elérkezett a szabi ideje, előtte egy kicsit sikerült is kiásnom a melóhegyek alól (,hogy aztán mire visszamegyek minden a régi legyen), és ez meg is látszik abban, hogy sikerült egy keveset frissítenem.
Tervben van, hogy jó pár folyamatban lévő fordítást illene befejeznem, hogy az újaknak is teret adjak. De majd meglátjuk, hogy mi jön össze belőle
smile




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Kedd, 2019-01-01, 23:06 | Üzenet # 877
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Mondhatni ismételt új évi fogadalomként, de ismét célul tűztem ki magam elé, hogy leredukálom a folyamatban lévő fordításaim számát. Az év első frissülő története - gondolom sokak bánatára -, nem a Titkok és hazugságok, hanem egy régóta elhanyagolt, és ismét leporolt Gyilkos számok történet lesz. Szinte ijesztő volt látni, hogy a történet másfél éve megakadt, és a 6. elkészült fejezet is már negyed éve várakozott a feltöltésre... sad
Figyelemfelkeltő viszont az a tény hogy bár az írás már régóta nem elérhető - én is úgy kaptam meg mástól, aki lementette -, az elmúlt két hétben ketten is írtak nekem, hogy szeretnék elkérni, amennyiben megvan még.
Tudom, hogy a fandomért nem rajonganak sokan, én magam is csak két embert ismerek, akiből egy már az oldal felé sem szagol egy jó ideje, de szerintem ez nagy hiba. Büszke vagyok rá, hogy az oldalamon található meg a legtöbb írás (magyar nyelven) ebből a fandomból, és hogy volt még szerencsém megismerni több angol és francia rajongó munkáját, akik közül jó pártól fordítási engedéllyel is rendelkezem smile
Jöjjön hát az új év, reményeim szerint több olvasmánnyal, mint a tavalyi!
  cool




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2019-02-03, 19:31 | Üzenet # 878
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Egy kis helyzetjelentés: A december betegséggel, a január iszonyatos fáradtsággal telt - szerencsére lassan kilábalok belőle, és igen, igyekszem haladni a fordítással, hogy lassacskán legyen mit olvasni megint az oldalon.
Köszönöm a türelmet.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2019-03-03, 23:03 | Üzenet # 879
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nos, csak eljött ez is. Fent az új fejezet a Titkok és hazugságokból. Sajnálom, hogy ilyen sokáig tartott, de közben sikeresen túlestem két vizsgán is, amiről tavaly betegség miatt lemaradtam, és most váratlanul utólag esélyem volt ismét megpróbálni.

Olvasható a 29. fejezet.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Kedd, 2020-03-24, 22:24 | Üzenet # 880
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hű, azta egy kicsivel több, mint egy év eltelt, hogy utoljára megjelentem itt. Érdekes volt visszaolvasni, és látni a terveimet, amik aztán közben szépen nem valósultak meg. Évről évre egyre csak rosszabb a helyzet, igaz, igyekszem nem elveszíteni az optimizmusomat, és még reménykedni benne, hogy a kitűzött céljaimat meg tudom valósítani (még ha most nem is úgy tűnik).
Hiába a maradj otthon kampány, én ezt sajnos nem tehetem meg, pedig milyen jó is lenne egy kicsit itthon ejtőzni, és fordítgatni. Na, de ami késik nem múlik, egy-két hét alatt is rengeteg minden történhet, és nálunk is azt mondják, hogy roló le (mert itt bizony a hom office nem megvalósítható).
Mindenki vigyázzon magára, és a környezetében élőkre.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » Smaragd agymenései (Nyaggató!)
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024