Smaragdvilág
Szombat, 2024-04-27, 06:01
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » Smaragd agymenései (Nyaggató!)
Smaragd agymenései
evelynDátum: Csütörtök, 2013-09-05, 13:06 | Üzenet # 21
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Áh mindig ez a sok változás.Nekem még mindig tetszik és szeretem is azt a törit smile Mondjuk minden törit szeretek ami Persiről szól főleg ha még vegyül bele egy kis severitus is smile Nem az a lényeg,hogy mennyire hosszú,hanem az,hogy mennyire jó és ez nagyon jó smile Lehet,hogy az öt feji nem olyan sok,de nem könnyű ennyi idő után újra felvenni a történet fonalát és úgy megírni,hogy az passzoljon is.Az időről meg már ne is beszéljünk wink



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2013-09-05, 13:11 | Üzenet # 22
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Inkább csak én változtam közben, kritikusabban nézem a saját írásom smile De lesz mit olvasnod, mert még ma felkerül a Nyári Játék második története.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Csütörtök, 2013-09-05, 13:20 | Üzenet # 23
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nos ennek örülök smile Már kezdtem megijedni,hogy nem lesz több töri,mert tegnap nem volt új törike feltéve smile Az pedig nem baj,hogy kritikusabb szemmel nézed a saját írásaidat,mert az emberek változnak ahogy telik az idő és mindig csak jobb és jobb leszel a tapasztalatok által Te magad is smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2013-09-05, 13:24 | Üzenet # 24
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Pedig a játék topicban írtam is, hogy csütörtök-péntek felé érkezik a második történet. Aztán lesz még egy és kifújt sad



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Csütörtök, 2013-09-05, 13:38 | Üzenet # 25
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Oh akkor bocsika én voltam a vaksi smile Oh csak három töri lesz? Ennyire nem volt senkinek ideje vagy nem volt ihlete? No majd legközelebb smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2013-09-05, 13:48 | Üzenet # 26
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szerintem inkább kedve. Számítottam is a lanyha érdeklődésre, de ez még azt is felülmúlta. De ez csak egy játék, legközelebb talán nagyobb lesz az érdeklődés.
Terveim között szerepel egy decemberi Karácsony témájú játék, hogy mindenki hangulatba jöjjön az ünnepekre, így majd lesz mit olvasgatni jóllakottan a fa alatt  newyear




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Csütörtök, 2013-09-05, 13:55 | Üzenet # 27
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ez nagyon jó ötlet smile Addigra anyum is viszonylag rendben lesz már,remélhetőleg addigra már csak a kemó marad és talán még nekem is lesz ihletem egy törit írni smile Már ha nem fog ki rajtam a játék témája tongue



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2013-09-08, 20:51 | Üzenet # 28
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Elkezdtem egy mini kisregényt Napló percek címmel. Apró kis fejezetekből fog állni, Harry és Perselus szemszögéből.
Akinek felkeltettem az érdeklődését, az itt belekukkanthat:


Napló percek




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2013-09-08, 20:55 | Üzenet # 29
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Olvastam,vacsi után kapod a véleményem smile Amúgy pedig imádtam.szeretem az ilyen kis szösszöket smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
ErikaDátum: Vasárnap, 2013-09-08, 21:16 | Üzenet # 30
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hozzászólás a helyén! Várom a következőt!

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2013-09-08, 21:27 | Üzenet # 31
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszi, arik vagytok smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2013-09-08, 21:45 | Üzenet # 32
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ugyan még nem vacsiztam,de a kritika a helyén smile Most viszont tényleg megyek vacsizni mert éhen halok smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2013-09-08, 21:50 | Üzenet # 33
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Jó étvágyat! Kutyasétáltatás után remélem még látok majd megválaszolni a kapott kritikákat.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2014-01-05, 22:44 | Üzenet # 34
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Az esztendőnek a halála
Oly ünnepélyes egy halál!
Ilyenkor minden jobb halandó
Elzárkózik, magába száll,
S nem hogy barátnak, hanem még az
Ellenségnek is megbocsát,
És ez valóban nagyszerű, szép;
De én is így tegyek-e hát?

Smaragdnak is ideje életjelet adni magáról. Új év, új remények smile Na nem, még csak új tervek sem. Maximum egy: Élet. - Több kevesebb sikerrel. Írás terén semmi jó. Valahogy kiestem a ritmusból és nem találom a helyem
sad




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Kedd, 2014-01-07, 00:59 | Üzenet # 35
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Oh,Drágám segítsek valahogy visszatalálni? Nem szeretem amikor ilyen kis kallódóak vagytok.Erika is maga alatt van.Nem jó ez így.Pedig állítólag a páros évek szoktak a jók lenni.Remélem,hogy hamar megtalálod a helyed.Ha bármire szükséged van,tudod hol találsz smile Egyébként 21-én lesz a szülinapom és imádom a severitust smile Hátha elkap az ihlet shades Uh ha belegondolok,hogy hanyadik lesz...... pinch



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Kedd, 2014-01-07, 23:51 | Üzenet # 36
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Új hely, új meló. Régi munka csak más terület. Az agyam egész nap zsong, mire hazaérek totál nulla vagyok. Az biztos, hogy kell pár  hét, mire belerázódom. De legalább én és Erika megvagyunk, és mz is smile Tényleg, láttam Scalet a Merin LJ blogjában, ezek szerint csak a saját oldalára nem ér rá felmenni.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2014-01-08, 00:49 | Üzenet # 37
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Oh új helyre kerültél? Az jó is meg nem is. Elhiszem,hogy időbe telik,míg megszokod az új helyet,de örülök,hogy megvagy smile No igen mz-t szoktam látni,csak megint kerüli a chat ablakot smile Scale-t elég sokszor látni merin,részt vett az üstön is. Azért kíváncsi lennék,hogy miért nem jár erre fele.Aena is elveszett sad De legalább Ti meg vagytok smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
ErikaDátum: Szerda, 2014-01-08, 16:37 | Üzenet # 38
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ha időm engedi, alkotgatok, csak a Pillanatokhoz nem nyúlok. Még a végén kinyírnék mindenkit. Sok sikert az új helyhez, Smaragd!

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Szerda, 2014-01-08, 19:38 | Üzenet # 39
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszi Erika! A kis gyilkos smile
Evelyn, Scale is játszott? Na akkor még egy, amit majd ha lesz egy kis időm el szándékozok olvasni.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2014-01-08, 21:08 | Üzenet # 40
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Igen,játszott smile LJ-nél is azért volt a fórumon,hogy megköszönje neki amit az üstre írt smile Tehát Scale is írt. Mégpedig Manifesztáció címmel. Egyébként van a mostani között néhány nagyon jó.Érdemes lesz körbe kukkantanod smile Én is folyamatosan olvasom,de még hátra van a kritika tongue



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)


Az üzenetet módosította: evelyn - Szerda, 2014-01-08, 21:09
 
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » Smaragd agymenései (Nyaggató!)
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024