Smaragdvilág
Szombat, 2024-05-18, 23:33
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » Smaragd agymenései (Nyaggató!)
Smaragd agymenései
evelynDátum: Szerda, 2016-08-31, 21:19 | Üzenet # 461
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Oh te szegény, nyugodtan frissíthettél volna később is, ha ennyire fájt a fejed. ez a hülye idő mindenkit megvisel, nem haragudtunk volna érte. A listát elküldtem, nem volt benne sok hiba, de majd meglátod smile Véleményt is hagytam a válasz ráér, pihend ki magad nyugodtan. Remélem holnapra rendben leszel.





“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2016-09-01, 07:12 | Üzenet # 462
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Még mindig fáj a fejem, de már nem annyira, mint tegnap. Remélem nem kiabáltam el...
Már napok óta tiszta őszi hangulatom van. Egyre hidegebb lesz, és már potyog a fák levele. Csak én érzem úgy, hogy ez a nyár rövid volt?




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Csütörtök, 2016-09-01, 08:49 | Üzenet # 463
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nem édes, nem csak te érzed így. Sajnos ez a nyár tényleg rövid volt. Azért remélem a fejfájásod nem erősödik fel és hamarosan rendben leszel. Ez az időjárás nem tesz jót az ember szervezetének. 




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2016-09-01, 12:08 | Üzenet # 464
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A fejfájás visszajött, de kaptam valami csodabogyót, mert mostanra csak egy tompa kis sajgást érzek smile Igazándiból hétfő óta fáj, hol jobban hol kevésbé, de igyekszem nem tudomást venni róla - persze mikor a szemem keresztbe áll, nehéz.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Csütörtök, 2016-09-01, 13:56 | Üzenet # 465
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Az nem jó. Nekem is szokott ilyen tartós fejfájásom lenni, de engem inkább a migrén visel meg, mert azon aztán semmi csodabogyó nem segít. Viszont ha sima tartós fejfájásom van, akkor bizony naponta kétszer legalább veszek be valami bogyót, az sem mulasztja el teljesen, de legalább elviselhető szinten tartja. Nem lehet, hogy rossz a szemed? Nekem is az, de nálam már nem emiatt van a gyakori fejfájás. Azért vigyázz magadra.



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2016-09-01, 13:59 | Üzenet # 466
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nem, a szemem olyan, mint sasé smile
Kivégeztem ma a 20. fejezetet a melóban, egy kis kikapcsolódásként, így most már semmi nem akadályozhatja meg a tervezett szombati frissítést  biggrin
Most már csak azt kell eldöntenem, hogy a jövő héten egy Névtelen, vagy egy új fejezet jöjjön az új történetből. De az is lehet, hogy ez meglepi marad smile




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Csütörtök, 2016-09-01, 14:33 | Üzenet # 467
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Oh te mázlista smile Én is szeretném ha a szemem olyan lenne mint a sasé.
De jó hír, bár egy kicsit minden hosszabb történet után fáj a szívem, hogy vége, de örülök is, persze ha happy and a vége biggrin
Hm oké, én imádom a meglepiket biggrin




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2016-09-01, 14:45 | Üzenet # 468
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nos, az új történetet már elkezdtem fordítani, és a Névtelenből is készen van kb. a fél fejezet. Majd meglátom, hogy melyikhez lesz kedvem - csak hogy Erika továbbra is zavarban maradjon az egyszerre két futó történet miatt biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Csütörtök, 2016-09-01, 15:11 | Üzenet # 469
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszi! Erika szokja meg, hogy több töri fut egyszerre.

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2016-09-01, 15:24 | Üzenet # 470
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ja-ja, pontosan! biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Csütörtök, 2016-09-01, 15:47 | Üzenet # 471
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
biggrin

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Péntek, 2016-09-02, 08:52 | Üzenet # 472
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Egy kérdés; A Nixie utolsó fejezetét ma vagy holnap szeretnétek olvasni?

Más:
Az új történet 18-as lesz, az akciójelenetek miatt. Nyitottban fog majd felmenni, míg evelyn be nem modizza
tongue




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Péntek, 2016-09-02, 09:06 | Üzenet # 473
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ha már így rákérdeztél akkor ma biggrin De ha holnap jön annak is örülni fogunk smile

Hm hm.... majd meglátjuk, hogy az új történet milyen lesz, ha már olvastam akkor fogom tudni eldönteni, hogy nyitott marad-e tongue




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Péntek, 2016-09-02, 09:14 | Üzenet # 474
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Háát, már az első fejezetben meghalnak benne (van aki felrobban, és van akit lelőnek) smile Nekem mondjuk nem tűnik annyira "keménynek", sőt elsőre 16-osra tettem, de jobb a békesség, simán lehet 18-as is. Max.  a későbbiekben bevezetem a 21-es korhatárt, mert olvastam igazán "durva" történetet is.

Ja, és még egy kérdés:
Melyik a jobb? A szigorúan heti egy friss, mindig ugyanabban az időpontban, vagy az aránylag rendszeres (kb. a mostani), de előfordulhat olyan hét vagy hetek is, mikor nem lesz olvasnivaló.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Péntek, 2016-09-02, 12:03 | Üzenet # 475
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nohát így elsőre tényleg durva, de ha kint van a 18-as korhatár akkor egyenlőre maradhat nyitott, majd később eldől, hogy mi lesz a sorsa biggrin

Nekem bármelyik jó, de talán ha hetente egy friss van, akkor te is előrébb jutsz a fordításban és ha elhavazódnál akkor is lenne friss. Max. lehetne időnként egy-egy meglepi friss közbeiktatva tongue




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
ErikaDátum: Péntek, 2016-09-02, 13:29 | Üzenet # 476
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nixie ma, az új töri heti egy.

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Péntek, 2016-09-02, 20:14 | Üzenet # 477
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Fent a Nixie utolsó fejezete.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Péntek, 2016-09-02, 21:52 | Üzenet # 478
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Olvasva, véleményezve és a lista elküldve biggrin Imádtam és ezt mindenhol le is írtam úgy kb. százszor biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szombat, 2016-09-03, 13:50 | Üzenet # 479
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Felkerült az új történet első fejezete. Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy hogyan fogadjátok smile

A címe: Vadászat. Megtűzdelve sok akcióval, aggodalommal (Alan részéről), és az elmaradhatatlan testvérekkel.
Ez a történet egy kicsit más, mint az eddigiek, itt Dont az ügynök oldaláról ismerhetjük meg, de H3l3n3 szeret hangsúlyt fektetni a családi kapcsolatokra is.
Remélem, tetszeni fog nektek.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szombat, 2016-09-03, 16:16 | Üzenet # 480
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nekem tetszett, olvastam, véleményeztem és küldtem a listát is smile A lista végére írtam a nyitottságával kapcsolatban biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » Smaragd agymenései (Nyaggató!)
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024