Smaragdvilág
Péntek, 2024-05-17, 02:41
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » Smaragd agymenései (Nyaggató!)
Smaragd agymenései
SmaragdDátum: Szombat, 2016-09-03, 17:56 | Üzenet # 481
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Örülök, hogy tetszett. Válaszoltam a nyílt-zárt dologgal kapcsolatban is. Igyekszem majd a heti egy frissre korlátozódni, ha pedig megtáltosodom, lesznek váratlan Névtelen fejezetek is.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szombat, 2016-09-03, 18:15 | Üzenet # 482
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszi, megkaptam biggrin Egyetértek amúgy, én is csak eltöprengtem ezen tongue

A heti friss jól hangzik, ahogy az is, hogy ha megtáltosodsz lesznek váratlanul Névtelen fejezetek is biggrin




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szombat, 2016-09-03, 20:42 | Üzenet # 483
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Most vettem észre, hogy 1 éve 1 hónapja és 1 napja tettem fel az első fordítást az oldalra. Elég szép mennyiség gyűlt azóta össze olvasnivalóból smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2016-09-04, 09:59 | Üzenet # 484
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Bizony, tényleg szép mennyiség biggrin Hm kíváncsi leszek, hogy jövő ilyenkorra megduplázódik-e ez a mennyiség smile Oh és ez egy évforduló is, még ha egy hónapot késett is, de ritkán jön ki pont ilyen szépen a 3x1-es szám tongue



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2016-09-04, 17:10 | Üzenet # 485
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Idézet evelyn ()
Hm kíváncsi leszek, hogy jövő ilyenkorra megduplázódik-e ez a mennyiség

Lehet, hogy nem, ha addigra megunom az egészet tongue




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2016-09-04, 17:16 | Üzenet # 486
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Az kizárt, hogy megund smile Akkor én is megunnám és ebbe nem szeretnék belegondolni tongue De az is lehet, hogy másik fandomra váltunk biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2016-09-04, 18:18 | Üzenet # 487
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hát, ott van a Hegylakó, a Gyilkos számok és a CsK Atlantisz, de olvastam már Merlint, Kung Fu-t és Sherlockot is, ja és Starsky és Hutch-ot is smile Az utóbbiból van is pár kedvencem. És persze kifelejtettem a QAF-et és az SG1-et. Max. majd Atlantiszra váltok, mert bizony ott is van pár jó töri, ha megunjuk a Hegyakót és a Gyilkos számokat biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2016-09-04, 20:11 | Üzenet # 488
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A CSK Atlantiszos törid nagyon tetszett, a Starsky és Hutch anno kedvenc sorozat volt a Sherlockból több féle sorozat készült abból én a Sherlock és Wattsont szeretem a QAF volt az első meleg fiúkról szóló sorozat amit láttam. A Kung Fu sorozatot a mai napig imádom, még ma is sokszor nézem biggrin Ahogy elnézem azért eléggé hasonló az ízlésünk sorozatok terén is tongue



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)


Az üzenetet módosította: evelyn - Vasárnap, 2016-09-04, 20:13
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2016-09-04, 21:06 | Üzenet # 489
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A Kung Fut, hol nézed? Mindig meg akartam szerezni az összes részt, de még nem sikerült, viszont a Starsky és Hutch megvan smile Talán felteszem majd ide az oldalra is.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2016-09-04, 21:23 | Üzenet # 490
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A fogadott nővérem töltötte le nekem, ha gondolod megoldhatjuk, hogy neked is meglegyen biggrin A kérdés csak annyi, hogy hogyan? biggrin Ha van ötleted, akkor mond biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2016-09-04, 21:34 | Üzenet # 491
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Google Drive, de gondolom tv-s felvétel, úgy meg szerintem én is meg tudom szerezni. Az első 2 évad meg is van, de vannak benne elég rossz minőségű részek. Talán most, hogy újra adják, lesz fent jobb minőség is. Most néztem utána, hogy csak 4 évasos. Azt hittem, hogy hosszabb sorozat smile
Ja tényleg, feltettem indára a hiányzó Hegylakó, és Gyilkos számok részt, így már rendesen nézhető.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2016-09-04, 21:44 | Üzenet # 492
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Igen csak 4 évados volt. Ha jól emlékszem akkor igen tv-s felvétel. Újra adják a tv-ben? Erről nem is tudtam  surprised Ha gondolod, azért feldobhatom Drive-ra :)

Hm ezt jó tudni, így tudok nézni egy kis Hegylekót és Gyilkos számokat smile




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2016-09-04, 22:24 | Üzenet # 493
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Már az összes rész fent van az oldalon, van, hogy egy nap megnézek vagy 5 részt biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Hétfő, 2016-09-05, 14:19 | Üzenet # 494
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Idézet evelyn ()
Sherlock és Wattsont szeretem

Pacsi, én is azt szeretem, és a Jeremy Brett félét.

A Kung fu fent van a sorozatbaráton, bár nem tudom, milyen minőségben, nem néztem bele.


A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón


Az üzenetet módosította: Erika - Hétfő, 2016-09-05, 14:20
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2016-09-05, 15:09 | Üzenet # 495
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Idézet Erika ()
A Kung fu fent van a sorozatbaráton
Igen, tudom, én is ott szoktam garázdálkodni, a hiányzó Hegylakó linkeket pótoltam is nekik, de a vége kavart azóta sem javították smile




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Péntek, 2016-09-09, 19:32 | Üzenet # 496
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Fent a Vadászat második fejezete smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Péntek, 2016-09-09, 21:05 | Üzenet # 497
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Olvastam, véleményeztem, imádtam és küldtem a listát smile Egyébként a bandaháború helyett azt olvastam, hogy bundaháború biggrin Ezen olyan jót vihogtam, hogy anyu feljött, hogy mint vihogok ilyen hangosan biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Péntek, 2016-09-09, 21:52 | Üzenet # 498
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ajjaj, ezt a lebukást! biggrin A bundaháborút én is elképzeltem, ahogy repkednek a szőrök. Remélem a jövőben nem fogok a fordításnál erre gondolni, mert még tényleg előfordulhat, hogy ezt fogom leírni smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Péntek, 2016-09-09, 22:35 | Üzenet # 499
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ugye milyen klassz kép ahogy repkednek a szőrök a bundaháborúban? biggrin Oh ne aggódj emiatt, majd jót nevetek és beteszem a listában smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2016-09-12, 21:16 | Üzenet # 500
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Sírok, mert ma egy órai munkám úszott el  weep



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » Smaragd agymenései (Nyaggató!)
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024