Smaragdvilág
Szombat, 2024-05-11, 07:19
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » Smaragd agymenései (Nyaggató!)
Smaragd agymenései
evelynDátum: Szombat, 2016-11-12, 22:38 | Üzenet # 661
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Viccelsz? Már most olvasnám tovább smile Izgalmas, érzelmes ahogy szeretjük, imádtam és nagyon de nagyon várom a folytatását. A listát is elküldtem és komit is hagytam, nagy-nagy szeretettel biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szombat, 2016-11-12, 23:10 | Üzenet # 662
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Válaszoltam, de csak röviden, mert féltem, hogy elszólom magam smile
Köszönöm a listát, a fejezet hosszához mérten ez nem is sok, még ha a nagyja a figyelmetlenségem miatt maradt is benne. Örülök, hogy tetszik (itt is), és igen, igazad van lesz benne jó pár érzelmes jelenet.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2016-11-13, 01:39 | Üzenet # 663
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Igen, láttam a választ. Tudom, hogy nem könnyű nekem úgy válaszolni, hogy közben ne szóld el magad smile

Bizony nem sok és az eleje tökéletes is volt biggrin Már eleve Charlie elrablása miatt sem lehet érzelem mentes ez a történet, de alapvetően a sorozat is érzelmes volt még akkor is ha az érzéseikről nem szeretnek beszélni az Eppes-ek smile Én már most imádom ezt a történetet.




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2016-11-13, 10:04 | Üzenet # 664
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Azért igyekszem, pedig tök jó lenne ezt, vagy az megosztani, de nem akarom elrontani az elolvasásának az élményét smile Olvasni nem is olyan hosszú, mint fordítani, és közben észrevettem, hogy lesznek benne ennél jóval rövidebb fejezetek is.
A történet valóban izgalmas lesz, és a második rész, ha szabad ilyet mondanom még izgalmasabb és érzelmesebb, de arról nem mondok most többet
tongue




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2016-11-13, 11:08 | Üzenet # 665
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
De jó, most már a másodikat is nagyon várom, pedig még az elsőt is csak most kezdtük el, gonosz vagy biggrin
Szerintem fordítani mindig hosszabb mint olvasni, ott azért figyelni kell sok mindenre és a lefordított mondatokat le is kell írni, míg olvasáshoz nem kell más csak a szemed  tongue




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2016-11-14, 10:37 | Üzenet # 666
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ez igaz, én meg amúgy is gyorsan olvasok. Ha elkezdek egy történetet még aznap be is szoktam fejezni - ezért sem kezdek bele befejezetlenbe, mert idegesít, ha nincs vége.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2016-11-16, 00:59 | Üzenet # 667
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Látod az engem is idegesít ha egy történet befejezetlen. Régen én gyorsan olvastam, de mára belassultam kicsit, hiába öregszem na biggrin Meg az olvasáshoz nekem már kell a plusz két szem tongue Nélküle csak egy fekete pacát látok, pontosabb egy fekete pacát hosszú csíkban és a szemeim jojóznak tőle wacko



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Péntek, 2016-11-18, 08:53 | Üzenet # 668
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Idézet evelyn ()
egy fekete pacát látok, pontosabb egy fekete pacát hosszú csíkban

Én azért ennél egy kicsit többet szeretek látni, mikor olvasok smile így megértelek a szemüveg ügyében. Remélem, hogy én sosem leszek szemüveges, vagy csak minél később.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Péntek, 2016-11-18, 10:47 | Üzenet # 669
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hm igen, egyetértek én is többet szeretek látni olvasás közben smile Amúgy én is 40 voltam amikor észrevettem, hogy már nem olyan jó a szemem mint régen, így kénytelen voltam szemüveget csináltatni, de azért állandó használatára csak most került sor, eddig azért előfordult, hogy nem kellett, például ha nagyobbak voltak a betűk, de most már tök mindegy. Remélem, neked tényleg nem lesz rá szükséged, borzasztó ám, hogy állandóan nálad kell, hogy legyen, én mindig az asztalon hagyom és pont akkor nincs nálam amikor kéne tongue



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Péntek, 2016-11-18, 11:31 | Üzenet # 670
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ez nem jó, én utálnék függni valamitől, főleg, ha az olvasásról van szó, hisz azt bárhol, és bármikor lehet csinálni (extrém helyzeteket kivéve) tongue



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Péntek, 2016-11-18, 11:47 | Üzenet # 671
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Én is utálok függeni ettől a hülye szemüvegtől, szóval megértelek smile Ráadásul mindig akkor nincs nálam amikor kellene wacko



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szombat, 2016-11-19, 09:30 | Üzenet # 672
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Feltettem neked az akadálymentes verziót. Így majd szemüveg nélkül is tudsz olvasni tongue



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szombat, 2016-11-19, 11:02 | Üzenet # 673
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszönöm szépen smile Jó nagyok a betűk benne, ezt tényleg látom szemüveg nélkül is, kipróbáltam már és imádom, bár elsőre fura volt biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szombat, 2016-11-19, 18:07 | Üzenet # 674
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nekem túl nagy betűket csinál, és ez széthúzza az oldalt, de a fekete háttér jó benne smile

Fent a Visszaszámlálás 2. fejezete.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szombat, 2016-11-19, 20:22 | Üzenet # 675
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Igen csodás hatalmas betűket csinál. Érdekes, nekem nem húzza szét az oldalt és remek, hogy nem kell közben a szemüvegem miatt aggódnom biggrin

Olvastam, imádtam, hagytam véleményt és küldtem a listát smile




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szombat, 2016-11-19, 20:34 | Üzenet # 676
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Akkor jó, örülök, hogy tetszik, még ha először csak poénból tettem is fel smile
Örülök, hogy tetszik, és köszönöm a listát is.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szombat, 2016-11-19, 20:39 | Üzenet # 677
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hát akár poén volt akár nem nekem nagyon bejön biggrin

Szívesen, élvezem olvasás közben gyártani a listába valót smile




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szombat, 2016-11-19, 22:18 | Üzenet # 678
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Idézet evelyn ()
nekem nagyon bejön

Akkor jó. Nekem útban volt felül, így áttettem oldalra smile




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szombat, 2016-11-19, 23:26 | Üzenet # 679
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Tedd csak oda, ahol nincs útban, én maradok a szép hatalmas betűknél biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2016-11-20, 21:22 | Üzenet # 680
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ez nem egy betervezett frissítés volt, de mivel elkészültem vele, és elég régen is volt már friss a fejezetből, feltettem. Persze nem kötelező most elolvasni, meg lehet várni vele a jövő hetet is smile
Névtelen, 10. fejezet.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » Smaragd agymenései (Nyaggató!)
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024