Smaragdvilág
Vasárnap, 2024-05-12, 07:21
Belépési neved: Mugli | Csoport "Muglik" | RSS
Főoldal | Fórum | Profilom | Kilépés


[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » Smaragd agymenései (Nyaggató!)
Smaragd agymenései
evelynDátum: Vasárnap, 2016-11-06, 13:44 | Üzenet # 641
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Pont tegnap gondolkoztam azon, hogy mikor jön a befejező része, mondjuk én olyan hét közepére tippeltem, de örülök, hogy már ma olvashatom biggrin Most van egy kis dolgom, de utána azonnal rohanok, hogy el tudjam olvasni smile
Hm a következő történetet is egészen biztosan annyira fogjuk imádni, mint az eddigieket biggrin Egyszerűen remek történeteket szemelsz ki, szóval nincs kétségem afelől, hogy az összes töri amit majd lefordítasz az imádni való lesz biggrin

Más, tegnap néztem a Gysz sorozat 5-ik évad 21-ik részét és azt vettem észre, hogy nagyon akad, elindul megakad és mindig visszamegy egy kicsit, így borzasztó zavaró, ráadásul az elején nekem nem is akart tovább menni, mindig visszatért oda, hogy elindul a kocsi és kinyílik a furgon ajtaja biggrin Gondoltam szólok, hátha nem az én készülékemben van a hiba tongue




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2016-11-06, 14:55 | Üzenet # 642
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Idézet evelyn ()
Gondoltam szólok, hátha nem az én készülékemben van a hiba

Utánanéztem a résznek, de nekem nem akad - szóval a hiba a te készülékedben van  

Idézet evelyn ()
Hm a következő történetet is egészen biztosan annyira fogjuk imádni, mint az eddigieket

Hát, remélem is biggrin




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2016-11-06, 15:30 | Üzenet # 643
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Befejező rész olvasva, véleményezve és lista elküldve biggrin

Hm akkor fogalmam sincs, hogy nálam miért akad surprised Azt hiszem majd végig nézem, hogy mindegyik akad-e vagy csak ez, bár úgy rémlik, hogy egyszer-kétszer már néztem őket és akkor jó volt, legalábbis az első három évad tuti jó volt, szerintem a négy is, de majd utána járok, mert a hibát ki kell küszöbölni, nem fog ki rajtam biggrin




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2016-11-06, 15:50 | Üzenet # 644
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Idézet evelyn ()
a hibát ki kell küszöbölni

Hajrá, hajrá smile Lehet az akadás a net hibája, vagy a géped lassítja valami. A tapasztalatom az, hogy általában a gép a hibás.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2016-11-06, 16:15 | Üzenet # 645
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Idézet Smaragd ()
Lehet az akadás a net hibája, vagy a géped lassítja valami. A tapasztalatom az, hogy általában a gép a hibás.

Igen nekem is az a véleményem, hogy a gépemmel van valami gond. Úgy is ideje már elvinni kipucoltatni, de azért át fogom nézni, hogy nincs-e valami rajta ami miatt akadozik. Már elkezdtem kitakarítani róla a fölösleges dolgokat, az is lehet, hogy ez a gond forrása, de majd kiderül ha végzek vele smile




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2016-11-06, 16:49 | Üzenet # 646
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Mire nem jó, ha az ember a kedvencét akarja nézni. Még a géped is kipucolod miatta smile Hiába, nekem is kell az inspiráció.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2016-11-06, 19:19 | Üzenet # 647
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Bizony, bizony ez így van smile Mondjuk az is igaz, hogy már túlzsúfolt volt szegény és eléggé belassult, szóval kénytelen voltam tisztogatást végezni, de még messze vagyok a tökéletestől biggrin Az inspiráció az mindig jó, mindenkinek kell inspirálódni smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
ErikaDátum: Vasárnap, 2016-11-06, 19:38 | Üzenet # 648
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Most csak úgy bekukkantottam, és egy befejezést találtam. Hiányozni fog a történet.  sad

A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2016-11-06, 20:48 | Üzenet # 649
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Bizony, szerethető történet volt, és szinte túl hamar vége lett. Felmehettek volna lassabban is a fejezetek, mert akkor biztosan hosszabbnak is tűnt volna  a történet, de nem akartam húzni, mint a rétestésztát smile
Vigasztaljon az a tudat, hogy még rengeteg jó történet vár rád
biggrin




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Hétfő, 2016-11-07, 15:37 | Üzenet # 650
Közlegény
Csoport: Barátok
Üzenetek: 114
Kitüntetések: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Idézet Smaragd ()
Vigasztaljon az a tudat, hogy még rengeteg jó történet vár rád

Vigasztal!  biggrin


A könyvek olyanok, mint a tükör: mindenki azt látja bennük, amit a lelkében hordoz.
>Carlos Ruiz Zafón
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2016-11-07, 15:42 | Üzenet # 651
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Akkor jó biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Szerda, 2016-11-09, 12:45 | Üzenet # 652
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ezer éve nem jártam a Merin, ma eltévedtem a fórumra, és megtaláltam a régi blogomat biggrin
Már el is felejtettem, hogy ide feltettem a kedvenc gifemet, az aláírásképem meg valamikor az idők folyamán eltűnt az éterben...




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2016-11-09, 21:13 | Üzenet # 653
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Juj most, hogy mondod, valami dereng arról, hogy van a merin ficcblogod biggrin Hm mintha az is rémlene, hogy írtam neked oda is, de hm hány éve is volt az már? El kéne oda néznem, hogy tudjam tongue Juj nem bírtam ki, megnéztem és ledöbbentem, hogy 2-án volt pont négy éve, hogy ott jártam, na meg te is ha a mait nem számítjuk biggrin Juj de ciki, megállapítottam, hogy most már ott is tudlak nyaggatni aztán ennyi, mondjuk itt megteszem elég sokszor, igaz nem HP-ben nyomjuk, de azért, na.... lényegesen aktívabbak vagyunk itt, mint ott smile Az ottani gifed nagyon tuti, azt hiszem nekem volt egy hasonló, de nem rohanó farkas volt hanem ha jól emlékszem akkor egy vonyító a háttérben a gyönyörű telihold ami sárga volt, de lehet keverem annyi gifem volt és gőzöm sincs, hogy hova lettek smile



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szerda, 2016-11-09, 21:19 | Üzenet # 654
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Igen, időközben nekem is eltűnt valahová ez a farkas, így nagyon örültem, mikor ott megláttam smile
Nem ciki, én sem nagyon jártam arra, ezért is csodálkoztam, hogy több, mint 800 megnyitás volt , arra a kb. 5 bejegyzésre biggrin
Legalább jót nosztalgiáztunk
smile




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2016-11-09, 23:01 | Üzenet # 655
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Azt hiszem ezek a gifek szeretnek eltűnni, de valahol valamelyik külső kütyümön biztos megvan csak azt nem tudom, hogy melyiken.
Elhiszem, hogy örültél amikor megláttad a gifedet, ez a rohanó farkas nekem is tetszik smile Igen jót nosztalgiáztunk smile
Hm 800 megnyitás volt és senki nem írt a blogba?  surprised Ne, de ilyet....




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2016-11-10, 08:34 | Üzenet # 656
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Idézet evelyn ()
de valahol valamelyik külső kütyümön biztos megvan

Igen, valamelyik gépemen tuti megvan, csak most nem vágom hirtelen, hogy melyiken smile

Idézet evelyn ()
Hm 800 megnyitás volt és senki nem írt a blogba?

Ez van, uncsi vagyok tongue + én nem írogattam, hogy ez meg az a fejezet fent van smile




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Csütörtök, 2016-11-10, 09:30 | Üzenet # 657
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Idézet Smaragd ()
Ez van, uncsi vagyok + én nem írogattam, hogy ez meg az a fejezet fent van

Nem is igaz, nem vagy uncsi, vagy én is az lennék, így már érthető lenne, ketten együtt lennénk uncsik ami már nekem sem tűnne fel tongue Oké, hogy nem írogattad, de nem is kérdezgettek smile




“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2016-11-10, 09:52 | Üzenet # 658
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Idézet evelyn ()
ketten együtt lennénk uncsik
 Jah, rém unalmasak vagyunk biggrin




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Csütörtök, 2016-11-10, 10:23 | Üzenet # 659
Vezér-ezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 218
Kitüntetések: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nem baj az, így legalább nem vagyunk egyedül vele biggrin



“Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét.” (Tatiosz)
 
SmaragdDátum: Szombat, 2016-11-12, 20:26 | Üzenet # 660
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2557
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Fent az új történet első fejezete. Remélem, hogy tetszeni fog smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
Fórum » Dumaláda » Írógyűjtő » Smaragd agymenései (Nyaggató!)
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Biztonsági kód:


Smaragd © 2012 - 2024